Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i wszystkie Mirabelki!

Ten wpis powstał głównie po to żeby przypomnieć że to ostatnie dni polowania na zielone zdrapki "Bonus 7" [628]!
Po 14 lutego czeka nas zdrapkowa susza wiec co macie kupić za miesiąc kupcie dzisiaj [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

------------------------------------------------------------
Rozdziały na dzisiejszy wpis:
- "Bonus 7" - ostatnie dni sprzedaży najlepszej zdrapki,
- 8 lutego 2024 - Tłusty Czwartek? Tłuste bonusy w Gierkach na Lotto.pl!,
- 7-10 lutego 2024 - Promocja +50% w Multi Multi przy typowaniu 7 liczb.
------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------
"Bonus 7" - najlepsza zdrapka w sprzedaży tylko do 14 lutego,
------------------------------------------------------------
"Bonus 7" to obecnie najlepsza zdrapka do zakupu. W sprzedaży zostało około 416 112 losów (6.94%) i nadal 1 z 3 nagród głównych pozostaje do wydrapania.

Ostatnia nagroda główna znajduje się w zdrapce koloru zielonego. Zdrapki "Bonus 7" w kolorze żółtym oraz czerwonym omijamy. Więc zadaniem wszystkich zainteresowanych wydrapaniem nagrody głównej jest znalezienie kolektur w których ta zdrapka jest dostępna w kolorze zielonym a następnie skupienie się na kupowaniu właśnie tych losów.

Szczegółowe wprowadzenie:
- Do wydrapania pozostaje ostatnia główna wygrana w wysokości 470 000 zł.
- Zdrapka "Bonus 7" będzie w sprzedaży do 14 lutego 2024 roku (w środę, w Walentynki, 14 lutego, też będziecie mogli ją jeszcze kupić).
- Nasze szanse na nagrodę główną przy zakupie jednego zielonego losu wynoszą obecnie około 0.00072%!
- 1 los kosztuje 10 zł.

Wysłałem zapytania do Lotto w sprawie dostępności tej zdrapki i na podstawie odpowiedzi stworzyłem mapę kolektur w których ta zdrapka powinna być jeszcze dostępna.
Link:
https://www.google.com/maps/d/u/3/edit?hl=pl&mid=1ZViu1o0uoMQZpROTPCDKtSwxRRj925g

Uwagi do mapy:
- Mapa pokazuje kolektury w których ta zdrapka powinna być ale nie oznacza to, że zdrapka w danym punkcie na pewno jest bo sprzedaż odbywa się cały czas i możliwe że w czasie kiedy Wy będziecie szli do kolektury ktoś inny już Wam ją sprzątnął sprzed nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Codziennie z mapy korzysta kilkaset osób i w każdej chwili dezaktualizuje się ona coraz bardziej. Dodatkowo na mapie zaznaczone są kolektury z każdym kolorem tej zdrapki więc możliwe że w Waszej okolicy wszystkie kolektury będą miały zdrapki w spalonym kolorze żółtym i/lub czerwonym.
- Jeżeli w jakimś punkcie obsługa mówi Wam, że już jej nie mają to warto zapytać czy na pewno nie mają schowanej jeszcze całej paczki tych losów. Tę taktykę warto szczególnie prowadzić w kolekturach które na mapie mają przy stanie losów informację o tym że posiadają więcej/równo 25 losów. Ta zdrapka jest pakowana w paczki po 25 losów więc jak w jakimś punkcie przy stanie losów jest napisane 25/50/75/100/... sztuk to zapewne mają schowane gdzieś jeszcze pełne paczki losów. Jeżeli na mapie jest informacja że w danym punkcie jest mniej niż 25 zdrapek to nie ma sensu pytać się o to czy mają jeszcze jedną paczkę.
- Odwiedzanie innych kolektur niż te na mapie jest pozbawione sensu - raczej nie znajdziecie w nich tych zdrapek. Wyjątkiem są kolektury w województwie Warmińsko-Mazurskim oraz Podlaskim. Tamtejsi pracownicy Totalizatora Sportowego nie chcą współpracować i nie udostępniają informacji o dostępności zdrapek w swoich kolekturach (°°
- Staram się aktualizować mapę jak tylko dostanę nowe dane od pracowników Lotto więc możecie zauważyć że jakieś punkty znikają a jakieś inne się pojawiają. Dlatego jeżeli teraz w Twojej okolicy nie ma żadnych punktów i nie masz możliwości podjechania gdzieś dalej to sprawdź mapę w późniejszym terminie. Może wtedy coś nowego się pojawi.

Ważne informacje dla początkujących drapiących:
- Ta zdrapka posiada pod warstwą ścieralną kod PDF417 który umożliwia sprawdzenie jej pod czytnikiem dlatego zawsze możecie zabrać potencjalnie puste losy i sprawdzić je jeszcze raz na spokojnie pod czytnikiem czy oby przypadkiem czegoś w symbolach nie pominęliście.
Dodatkowo pod warstwą ścieralną znajdują się 3 małe litery kontrolne. NIE JEST prawdą że zdrapka jest wygrana tylko i wyłącznie jeżeli są na niej 3 identyczne litery kontrolne.

Litery kontrolne dla tej zdrapki są następujące:
10 zł [CCC]
20 zł [EEE]
30 zł [GGG]
50 zł [III]
70 zł [LLL]
170 zł [MMM]
470 zł [OOO]
4 700 zł [3 różne]
470 000 zł [3 różne]

Czyli jeżeli widzimy 3 identyczne litery kontrolne to mamy pewność że wygraliśmy skromną nagrodę w postaci 10/20/30/50/70/170/470 zł. Jeżeli litery kontrolne są 3 różne to musimy się upewnić że nie jest to jakaś gruba wygrana w stylu 4 700 czy 470 000 zł!

Ważne!
Nie nastawiaj się że akurat Ty wygrasz! Jeżeli masz do wydania 100 zł na głupoty to możesz je wydać na zdrapki ale jeżeli masz do wyboru wyjście z dziewczyną/chłopakiem do kina czy restauracji to lepiej zabierz ją/jego na wspólny obiad ()
Jeżeli chodzi o zdrapki to statystycznie wygrana jest co trzecia/czwarta zdrapka i średnio zwraca się połowa z tego co się na zdrapki wydało.

Jeżeli chcesz zaryzykować, poszukać białego kruka, masz czas żeby wejść przed czy po pracy do pobliskiej kolektury to zapraszam do wspólnej zabawy. Może akurat trafisz na TEN los ( ͜͡ʖ ͡€)

Dużo informacji na temat tej zdrapki dostępne jest na stronie Lotto oraz na mojej stronie.

------------------------------------------------------------
8 lutego 2024 - Tłusty Czwartek? Tłuste bonusy w Gierkach na Lotto.pl!
------------------------------------------------------------
Tłusty Czwartek zawitał na Lotto.pl i z tej okazji pojawiła się Promocja w Gierkach:
Zagraj 3 razy za 10 zł w dowolną Gierkę i odbierz bonus 5 zł.
Zagraj 3 razy za 20 zł w dowolną Gierkę i odbierz bonus 10 zł.

Z każdej z Promocji można skorzystać 1 raz.

Ze swojej strony polecam skorzystać z Promocji grając w Gierkę "Skarby Safari" ponieważ pula Jackpota przekroczyła w niej już 570 000 zł!

------------------------------------------------------------
7-10 lutego 2024 - Promocja w grze Multi Multi przy typowaniu 7 liczb
------------------------------------------------------------
W dniach 7-10 lutego 2024 macie możliwość skorzystania z Promocji w grze Multi Multi.
Promocja polega na powiększaniu o 50% wygranych przy typowaniu 7 liczb w Multi Multi i Multi Multi Plus. Cena zakładu się nie zmienia. Przy trafnym typowaniu wszystkich 7 z 7 liczb, zamiast 6 000 zł gwarantowane jest 9 000 zł. Przy grze z Plusem, wygrana z 22 000 zł wzrośnie do 33 000 zł. Podobnie w przypadku niższych trafień przy typowaniu 7 liczb.
Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

To wszystko w dzisiejszym wpisie, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia.
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to wrzucajcie je pod ten wpis - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" jest dostępny online na stronie: https://jakazdrapka.pl/

#lotto #hazard #zdrapki
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: Bonus7_Mapka

Pobierz
  • 48