Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirków,

Podczas ostatnich wołań do gorących zdrapek zarzucano mi że "ej @Nutaharion, znowu wołasz na tydzień przed zakończeniem sprzedaży a akurat w tym tygodniu nie dam rady, następnym razem dawaj znać szybciej że szykuje się jakieś polowanie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)".

Tak więc oto i jestem na równe 4 tygodnie przed zakończeniem sprzedaży bardzo gorącej zdrapki "Świąteczne Odliczanie"!

Krótkie intro:
- Zdrapka "Świąteczne Odliczanie" będzie w sprzedaży do 11 stycznia 2023 roku (włącznie).
- Z początkowych 1 800 000 losów w sprzedaży pozostało jedynie około 71 000. Oznacza to, że nasze szanse na nagrodę główną przy zakupie jednego czarnego losu wynoszą 0.00139%!
- Tym razem losy są drogie, kosztują aż 25 zł.
- Pomimo wyprzedania ponad 95% nakładu „Świątecznego Odliczania” nadal jedna i jedyna nagroda główna, w wysokości 1 000 000 zł, pozostaje do wydrapania! Nigdy wcześniej zdrapka z tak wysoką główną wygraną nie brała udziału w polowaniu.
- Ta zdrapka to świetny pomysł na dodatkowy Bożonarodzeniowy prezent. Kto wie, może akurat podarujesz komuś akurat TEN los ( ͜͡ʖ ͡€)

Pisałem w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/68866111/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/, że na obecną chwilę jest to absolutnie najlepsza możliwa zdrapka do zakupu a ewentualne zakupy ułatwia mapa kolektur w których ta zdrapka nadal powinna występować.

Mapa kolektur dostępna jest pod tym linkiem:
https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=112UY8K88eUQrjJzB-22e2yfhE_8DCFGF

Uwagi do mapy:
- W miarę możliwości piszcie w których kolekturach byliście żebym mógł usunąć je z mapy. Dzięki temu inni nie będą chodzić po kilka razy w to samo miejsce ( )
- Staram się aktualizować mapę jak tylko dostanę nowe dane od pracowników Lotto więc niekiedy możecie zauważyć że jakieś punkty znikają a jakieś inne się pojawiają ponieważ cały czas ma miejsce również przerzut paczek między kolekturami (np. w jednej kolekturze jest 50 losów więc pracownik Lotto, zabierze 40 i rozdzieli po 10 pomiędzy 4 inne kolektury gdzie szanse wyprzedania losów są wyższe) więc nie zdziwcie się jak w Waszej okolicy nagle pojawi się nowa pinezka której wcześniej nie było.
- Obszar #olsztyn to dane sprzed ponad 2 miesięcy i możliwe że zaznaczone punkty nie posiadają już od dawna tej zdrapki. W przypadku tego obszaru zachęcam pytać się w każdej kolekturze obok której przechodzimy czy posiadają może jeszcze te zdrapki w sprzedaży. Niestety oddział ten nie chce współpracować w uzyskaniu nowych, aktualnych, danych.
- Obszar oddziału #bialystok został prawie w całości wyczyszczony z tych zdrapek przez kilka osób i szukanie ich w innych kolekturach niż te na mapie raczej mija się z celem. Jeżeli jesteś z tego obszaru to sprawdzaj mapę czy coś się w Twojej okolicy nie pojawiło lub udaj się na poszukiwania do bardziej zasobnego miasta, np. Łodzi ( ). Odradzam poszukiwawawcze spacery po Białymstoku - raczej nikłe szanse na znalezienie chociażby 1 sztuki.
- Po naciśnięciu na pinezkę na mapie w niektórych przypadkach oprócz miejscowości i ulicy dostępny jest także szacowany stan losów. Nie należy się tą wartością bezwzględnie sugerować ponieważ sprzedaż zdrapek odbywa się cały czas i możliwe że dana liczba już nie jest aktualna. Codziennie z mapy korzysta kilkaset osób i w każdej chwili dezaktualizuje się ona bardziej i bardziej.
- Jeżeli w jakimś punkcie obsługa mówi Wam nie mają już wcale „Świątecznego Odliczania” a na mapie przy polu "stan losów" widnieje wartość "powyżej 10" to warto zapytać pracownika czy na pewno nie jest może gdzieś schowana jeszcze cała paczka losów. Możliwe że mają gdzieś taką schowaną i po prostu nie jest ona otwarta do sprzedaży.
- Zdrapka ma naprawdę duże wzięcie i jest trudno dostępna. Można odwiedzić nawet 10 kolektur i w żadnej nie kupić nawet jednej sztuki. Tutaj należy być wytrwałym i korzystać z mapy oddziałów do której link podałem wyżej - powinna znacznie ułatwić poszukiwania.
- Kolektury typu Żabki czy stacje paliw to rak. Pracownicy w większości nie ogarniają co mają w sprzedaży i niczego nie potrafią sprawdzić na terminalu. Czasem powiedzenie że bardzo nam zależy bo szukamy KONKRETNIE tej zdrapki na prezent na ślub lub dla męża/żony/dziewczyny/chłopaka/kota/psa motywuje pracowników do przeszukania zapasów ale w większości zderzycie się ze ścianą w stylu "ja wiem co mam w sprzedaży / ja się na niczym nie znam / szefowa ogarnia zdrapki i ja nic nie mogę".

Ważne informacje dla początkujących drapiących:
Ta zdrapka wygląda jak kalendarz i znajdują się na niej 24 małe pola które należy zdrapać w poszukiwaniu symbolu prezentu. Upewnijcie się że wydrapaliście wszystkie 24 pola.
Pod polem nr 24 znajdują się 3 małe litery kontrolne. NIE JEST prawdą że wygrywające zdrapki posiadają 3 identyczne litery. Zasada ta jest prawdziwa przeważnie tylko dla kwot do 999 zł.
Litery kontrolne dla tej zdrapki są następujące:
25 zł [MMM]
50 zł [SSS]
100 zł [DDD]
200 zł [AAA]
300 zł [RRR]
1 000 zł [3 różne]
5 000 zł [3 różne] - wszystkie nagrody 5 000 zł zostały już wydrapane!
100 000 zł [3 różne] - wszystkie nagrody 100 000 zł zostały już wydrapane!
1 000 000 zł [3 różne]

Czyli jeżeli widzimy pod polem nr 24 trzy identyczne litery to mamy pewność że wygraliśmy nagrodę w postaci 25/50/100/200/300 zł. Jeżeli są 3 różne to musimy się upewnić że nie jest to jakaś gruba wygrana w stylu 1 000 zł lub 1 000 000 zł!

Ważne!
Nie nastawiaj się że akurat Ty wygrasz! Jeżeli masz do wydania 100 zł na alkohol czy papierosy to możesz je w tym miesiącu wydać na zdrapki ale jeżeli masz do wyboru wyjście z dziewczyną/chłopakiem do kina czy restauracji to lepiej zabierz ją/jego na wspólny obiad. Wspólne drapanie to ma być zabawa, chwilowe oderwanie od szarej, zimowej rzeczywistości. #lotto to hazard.
Jeżeli chcesz zaryzykować to zapraszam do wspólnej zabawy. Szanse na wygraną są niewielkie (około 1:71 000) ale zdecydowanie wyższe niż w innych zdrapkach. Statystycznie wygrana jest około co trzecia zdrapka i długookresowo zwraca się około połowa z tego co się na zdrapki wydało. Cała paczka tych losów składa się z 10 sztuk i kosztuje 250 zł, natomiast minimalny zwrot przy zakupie pełnej paczki losów to 100 zł (50 zł + 25 zł + 25 zł).

Dużo informacji na temat tej zdrapki, np. ilość pozostałych wygranych, dostępne jest na stronie Lotto oraz na mojej stronie.

Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, podobno wszędzie leży śnieg więc bądźcie ostrożni na drogach i chodnikach żeby poszukiwania miliona nie skończyły się w szpitalu ze złamaną nogą czy ręką ( )
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to dobrze by było jakbyście wrzucali je pod ten wpis. Wtedy nie będę musiał kilku osobom tłumaczyć tego samego na PW ale jeżeli cenisz sobie prywatność to pisz na PW - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Je...

źródło: comment_1671047165aByib7s2H6YWoqtFYJperD.jpg

Pobierz
  • 70
wydaje mi się, że ktoś po prostu wyrzucił tego miliona do śmieci, albo prezes Lotto go podarował kumplowi na gwiazdkę. Wszystkie znaczące nagrody już zostały wygrane, oprócz tej jednej...


@LepiejWcaleNizPozno: możliwe, ale ostatnio przed samym zakończeniem sprzedaży padła główna 500 000 zł w "Czarnym Diamencie", wczoraj padło też 500 000 zł w "Grubym Cashu" a ta zdrapka też już na wyprzedaniu. Ostatnio główne padają przy końcówce nakładu więc jakaś iskierka jeszcze