Wpis z mikrobloga

Weźcie sobie wyobraźcie, że jest pełno ludzi, którzy oglądają social media innych osób, oglądają filmiki jakichś kvrwa youtuberów opiniujących różne rzeczy, albo pokazujących jak grają xD zamiast nie wiem, zająć się kvrwa własnym życiem, samemu gdzieś pojechać, samemu wyrobić sobie opinię na dany temat, albo samemu zagrać w grę :D

Jest to dla mnie coś tak kvrwa absurdalnego, że jak sobie o tym pomyślę to rozwala mi łeb :D

Wyobraźcie sobie profil ig takiego akopa szostaka czy innych kvrwa fit lovers. I ktoś wchodzi na jego profil i ogląda profesjonalne sesje, które robi mu fotograf jak podaje babie śniadanie do łóżka, albo daje kwiaty :D i takie gówno ma np 600 tysięcy obserwujących.

Przecież ten dzisiejszy świat to jest jakiś pyerdolony Monty python dla kogoś kto ma trochę więcej niż 100 IQ :D

Dzisiaj przeczytałem chyba tutaj jakiś post, że przeglądanie social mediów innych wpędza młodzież w depresję i popycha do samobójstw. A ja kvrwa nie pamiętam czy z 10 razy w życiu wszedłem na czyjegoś Instagrama, a na czyjś profil na Facebooku to chyba z 10 lat nie wszedłem :D

Abstrakcja poza skalą.

#bekazpodludzi #przegryw #przegrywpo30tce #socialmedia #facebook #instagram #tinder
LezliNilsen - Weźcie sobie wyobraźcie, że jest pełno ludzi, którzy oglądają social me...

źródło: temp_file7236466255294079269

Pobierz
  • 14
@LezliNilsen wyobraz sobie być takim szczęśliwy człowiekiem bez potrzeb plebsu :D Co siedzi na tych instagramach :D Że aż trzeba wysrać długi wpis na wykopie :D Jak to z innymi jest problem, a z tobą wszystko w porządku:D
@LezliNilsen: Czasami lepiej obejrzeć 10 minut gry jakiegoś youtubera zamiast kupować w ciemno czy nawet ściągać. Poza tym lepiej sobie obejrzeć te 5- 10 minut jak ktoś gra i stwierdzić, że jednak mi się nie chce w daną grę grać. ¯\(ツ)/¯ Czasami jest chęć wielka, a później rozczarowanie więc najpierw oglądam na yt walkthroughta i decyduję czy warto.
albo samemu zagrać w grę :D


@LezliNilsen zdarzało mi się oglądać, jak ktoś grał w jakąś gierkę, bo profesjonaliści robią to lepiej i czasem wolałem zobaczyć, jak ktos wykorzystuje potencjał gry w pełni

Poza tym piłka nożna też Cię dziwi? Ludzie oglądają, a przecież sami mogą pokopać.
@spiegelglas nie obchodzą mnie ich portfele. Jak są kretyni zainteresowani ich oglądaniem czy płaceniem im nie wiem za co to niech to robią. Byle bym nie musiał tego oglądać i trzymał się od tego z daleka, co też czynię.