Wpis z mikrobloga

Eh, nie warto było robić nic. Poznałem dwa miesiące temu dziewczynę. Bardzo nieśmiała, zdystansowana i małomówna, ale ze spotkania na spotkanie była coraz bardziej otwarta. Ostatnio wspomniała, że lubi sobie kupować różowe pierdółki, np kupiła sobie różowy piórnik. Wspomniała też, że lubi pluszaki. Jak byłem na zakupach to zauważyłem uroczego, różowe pluszaka. Stwierdziłem, że biorę i dam jej go przy następnej okazji. Problem jest taki, że mnie zghostowała xd Wiem, że nie powinienem się przejmować, a raczej cieszyć, bo takie zachowanie świadczy o jakiejś niedojrzałości, ale jednak trochę szkoda straconego czasu. Przynajmniej pluszak #!$%@? xd
#zalesie #zwiazki
  • 83
stary to jest łososiowy a nie różowy, pewnie przez to


@Strahl: problem w tym że się nie dowiemy bo pluszaka nie widziała jeszcze a ryj opa i owszem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nickname_generator: Też tak kiedyś zghostowałem spoko dziewczynę. Znaczy się, byliśmy umówieni +/- za 3 dni się spotkać, bez konkretów.

Ale te 3 dni to była cisza xD Trudno mi to wytłumaczyć, w głowie się zbyt dużo #!$%@?ło.
Nie oznaczało to, że nie chciałem związku xD
@nickname_generator: Kolego bywa i tak. Nie przejmuj sie za bardzo, jeszcze z pare dni i Ci przejdzie. Najlepiej, abyś skasował/zablokował numer, tak abys nie miał nadziei, ze ona odpisze - dla Twojej psychiki powinno troche pomoc. Dwaj w relacji tyle ile dostajesz. Zerknij sobie na kanał na YT Musisz Wiedziec