Wpis z mikrobloga

@roninq6: taktyk, sam jestem ciekawy
Kiedyś słyszałem, żę d3 najlepiej wychodzi w kroplach
No i słyszałem, że d3 powinno być spożywane razem z witaminą K która przyczynia się do wchłaniania d3 i lepiej brać mniejszą dawkę d3 ale razem z K, niż samo d3 - ale nie wiem czy to prawda, nie weryfikowałem. Sam chce zacząć brać na poważnie te d3 choć niedobór mi w badaniach nie wyszedł, ale byłem blisko
  • 0
@puexam: krople mnie irytują, bo gdy się kończą to zawsze ta buteleczka zaczyna się przytykać i leci strasznie wolno, gdy przeliczałem to lek w formie kropel nie wychodził mi taniej, na krócej starczyło

ponoć jest słaba konwersja ALA z oleju lnianego do EPA i DHA, kilka razy miałem podejście do oleju lnianego, ale zawsze robił się zjełczały jak postał chwilę dłużej mimo odpowiedniej temperatury
@roninq6 Ostrowit ma kody -10/-20% na ich stronie. Ostatnio zacząłem brać od nich suple i sumie polecam. Na wszystko mają w opisie badania i raczej nie ściemniaja z niczym. Żaden influn nie reklamuje tego co jeszcze bardziej mnie do nich przekonuje.
  • 0
@Kabas: Te kody pewnie tylko do wykorzystania na ich stronie? Tam właśnie nie wiedzieć czemu nie ma już tej Omegi w wersji Extreme, gdzie jest 500 EPA w jednej kapsułce, więc będę zmuszony zamówić z Allegro
  • 0
@Kabas: Z powyższej aukcji na Allegro taniej wychodzi, nawet z tym rabatem. Tym bardziej zamawiając ze smartem, np. 2 opakowania, bo nie płacimy za przesyłkę.
  • 0
@Kruszetopy: Gdzieś mi kiedyś mignęła "siedziba" tej firmy i to był jakiś stary, mały blaszak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostrovit chyba mimo wszystko pewniejszy, bo nie jest to firma krzak, a różnica w cenie minimalna