Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych z większym majątkiem. W banku miałam okazje gadać z doradcą ale wciskają swoje fundy xd
Mam całkiem poważny dylemat.

#gielda

Korzystaliście kiedyś z usług doradcy inwestycyjnego?

  • Tak 12.3% (90)
  • Nie 87.7% (641)

Oddanych głosów: 731

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzi o stały dochód z kapitału i bieżące kompensowanie go o inflacje. Nie chce inwestować w stricte dywidendy, tylko co jakiś czas spieniężać to co urosło, zachowując stałą lub ciut większą wartość aktywów, tak to szło do tej pory.
Część leży w nieruchach i nie wiem czy dalej to kontynuować. I reszta w firmie ale to inna bajka, nie ruszam.

Denerwuje mnie to że dużo intrumentów obecnie leży i nic się nie
  • Odpowiedz
@suleD: ależ oczywiście, że pan w okienku będzie przestrzegał mifid II. Tak samo będzie tego przestrzegać bank w prowadzonym TFI. To nie oznacza, że produkty oferowane przez bank nie są #!$%@?
  • Odpowiedz
@olcayn: To nie chodź do pana w okienku, tylko na konkretne spotkania inwestycyjne i nie inwestuj w jakieś fundusze z pekao czy Millennium tylko takie, które dają ci ekspozycje na cały świat, zgodnie z Twoją wiedzą i doświadczeniem
  • Odpowiedz
@suleD: bo ty zacząłeś do mnie pisać o mifid II tak jak gdyby to nie było oczywiste, a potem coś o tym, że nie powinienem inwestować w fundusze xD O czym ty #!$%@?
  • Odpowiedz