Wpis z mikrobloga

a co ten Kaleta tak broni sojuszników Putina?


@zapomnialemhaslo: z tego samego powodu dla którego Macierewicz włamał się do siedziby NATO i pewien jastrząb wymienił się na domy z ruskim szpiegiem (oczywiście otrzymał większy większy dom). Możnaby jeszcze dużo wymieniać
ukrow trzeba zaorać


@Fushnikov: Ciebie trzeba zaorać, kacapie. Na szczęście wasze zdanie się nie liczy, a Ukraina będzie jeszcze bardziej wspierana. Pozostało wam kwiczeć
Pisowców boli dupa o to, a ja się cieszę. Węgrom życzę wszystkiego najgorszego. Parszywe państwo i naród. Już wcześniej powinni byli ich znacznie ostrzej traktować. Teraz widać jak się rozbestwiło to gównopaństwo.


@Gours: Węgry działają zgodnie z literą prawa które samo UE wymyśliło a ty się cieszysz z czego #!$%@?? xDDDDD Dzisiaj węgry jutro ty bo UE się nie podoba że jakieś państwo działa legalnie według ich własnych zasad xD

Unia
@Wasky jestem większym Polakiem od was. w, przeciwieństwie do was sługusy żymian i eurokołchozu jestem za tym by Polska była silnym i niepodległym państwem na usługach własnego narodu a nie narodu wybranego bez pejsy. nienawidzę tak samo ruskich śmieci co szwabskich gebelsow. Polska ma być Polaków a nie zaborców. Chciałbyś w połowie pałać taką nienawiścią do Rusków co ja. To że ukry to są dla mnie tacy sami podludzie jak rusowie to
To samo można byłoby pisać o nas, gdyby karakan wydał zgodę na zmianę ordynacji wyborczej na wzór węgierski ¯\(ツ)/¯


@Kismeth: i byłaby to prawda?

To nie jest to samo UE do której wstępowaliśmy.


@KochanekAdmina: jest dokładnie to samo i idzie w tę stronę, w którą miało i powinno iść.