Wpis z mikrobloga

już wiesz, że rozmawiasz z szurem. Dziękuje.


@some_ONE: no właśnie wiem, i trudno się z wami Szury rozmawia, bo macie argumentu przeciwko swoim #!$%@?ą a i tak będziecie stać na straży swoich.
Tak ury sprzeniewierzyły duzo pieniędzy jak o darów jakie sprzedawali a miały trafiać do potrzebujących. Dostarczanie im kolejnej kasy pozwoli ja jedynie zadłużyć aby później po wejściu do uni można było robić pozadne niemiecko ukraińskie interesy. No ale zrzucać
@u_k1 Węgrzy to naród, który przymila się do Rosji mimo tego co Moskwa im zrobiła w 1956 roku. Generalnie Węgrzy nie potrafią się odnaleźć w dekoracji. Ciągnie ich do rządów twardej ręki.
My na szczęście mamy trochę większe pragnienie wolności i na farcie pogubiliśmy pis. Węgrzy już dawno się poddały.
@TS_X9: dokładnie, kategorycznie Węgry powinny rozmawiać z pozycji solidarności a nie płatka śniegu z bólem dupy i należy z nimi silnie rozmawiać, inaczej to nas kiedyś ktoś oleje z własnego prawackiego widzimisię nie moja sprawa
@Variv ale to Ty wyjechałeś z wydarzeniami historycznymi. Węgry nie mają wspólnej granicy z Rosją to mają w dupie pomoc Ukrainie to nam i państwom bałtyckim się dupa pali. Dodając do tego problemy mniejszości węgierskiej na Ukrainie mamy odpowiedź dlaczego Węgrzy prowadzą taką, a nie inną politykę gospodarczą.
I proszę nie wyjeżdżaj mi tutaj z moralnością Niemiec bo to kraj, który wybudował gazociąg na dnie Bałtyku do Rosji żeby robić z nimi
@Gours: ty jesteś parszywy. Węgey, jedyna ostoja normalności teraz w Europie, nie poddadzą się dyktatowi brukselskiemu. Mam nadzieję że Orban dalej będzie się sprzeciwiał tym eurokratom albo opuści w cholerę ten eurokołchoz, lewackie gowno ktore szkodzi dobrorozwojowi i suwerennosci panstw.
@Gours: Węgry prowadzą bardzo dziwną politykę zagraniczną - w w teorii powinni trzymać bliskie stosunku z Niemcami, Austrią, Polską, Ch0rwacją i Turcja i tak robią xD
Węgry stawiały jednak zazwyczaj na złego konia - III Rzesza, ZSRR.
Węgry zamiast trzymać się bliżej UE (Orban ich wpuścił) idą w kierunku Turcji i Rosji, uważają się za lud turecki i ciągnie ich na wschód. Orban był kiedyś w grupie Webera ale poszedł na
@Gours: To się nazywa "na złość babci sobie uszy odmrożę", tj niech mi będzie źle byle kogoś du... bolała.
PiSu za 5-10 lat może nie być, pozostaną tylko złym wspomnieniem, ale będą istniały interesy Berlina czy Paryża. Chodzi o to żeby była dla nich przeciwwaga, czym więcej państw tym lepiej.
Ty się teraz cieszysz, a za 10 lat będziesz płakał, bo przyślą do Polski z 500 tys Ahmedów, zakażą sprzedaży samochodów
@Gours: a niby dlaczego mamy wspierać kraj w którym jest gigantyczna korupcja, wedle amerykańskich raportów 30% pomocy humanitarnej i 10% pomocy militarnej jest rozkradanych przez oligarchów i mafie. I ukraina kompletnie nic z tym nie robi, a był to jeden z warunków dalszej pomocy USA, by ogarnęli ten burdel z korupcją.