Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #warszawa #nieruchmosci #inwestycje #pieniadze #inwestowanie

Na Złotej 44 czyli najdroższym apartamentowcy w Polsce obok Lewandowskiego, zaorskiego mieszkają również... Ola Nowak urodzona w 1998 r. 26 latka

Jest znana z tego że około 5 lat temu założyła swoj kanał Beksy na którym wstawiła cringowe, bezbekowe filmiki parodiujące relacje społeczne.

Oprócz tego jest posiadaczka 3 mieszkań.

Taka mamy elite w Polsce. Tak firmy marketingowe promują ludzi ktory nic nie mają do zaoferowania oprócz psutych zorientowanych na klikalność filmikow. Firmy takie jak coca cola fanta i inne dotują takich infuelncerow którzy później przed 30 mają po kilka mieszkań w tym lokum o powierzchni 100 metrów kwadratowy w apartamentowcu w Warszawie.

Proponuję stworzyć listę firm które pracują z inflencerami i zacząć ich bojkot.

Nigdy nie kupię produktów reklamowanych przez inflencerow tych największych szkodników i pasożytów.

Pielęgniarki i normalni ludzie którzy coś wnoszą do społeczeństwa powinni mieszkać w apartamentowcach a nie takie pasozyty.

Stwórzmy listę firm sponsorujących influencerow aby wiedzieć od kogo nie kupować.

Te firmy sponsorujace plują swoim pracownikom w twarz. Pracownik korpo w coca cola zarabia coś w granicach 7k na rękę. Ta sama firma płaci inflencerowi za reklamę produktu na instgramie kwoty rzędu 50-100k za post ekwiwalent rocznych zarobków swojego etatowego pracownika
Czy chcecie wspomagac firmy które finansuje pasożytów których zajęciem jest wstawianie fotek swojej mordy albo nagrywanie ambitnych produkcji na yt pt. Jak kobieta powinna randkować?
piotr_p0lak - #rozowepaski #warszawa #nieruchmosci #inwestycje #pieniądze #inwestowan...

źródło: Y2VjYmQ5dlM3CC9efk57RnRQewQ4F3UQI0hjT34CYQYuRT8EPVArVyYFdwojQClTIRp3HT0aOEI_RS9cflEwQSYGOBR-UDRQMw52XGdRYQVhWm9AZwFrVHtebgtgGGAEbwt0XDJWblEzCTsJaFQ4ECs

Pobierz
  • 172
@xer78:

To tylko jakaś internetowa gwiazdka, która miała/ma (nie wiem, nie oglądam) swój moment "sławy".

Taka gadka to cołpowanie ludzi
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fenomen_sprawiedliwego_świata

Prawda jest inna - laska będzie miała kupę siana i mieszkań i jedyna tragedia jaka może ją spotkać to na własne życzenie jak wszystko nie wiem przećpa.

I też widać degradacje influencerów. Kiedyś jednak trzeba było nie wiem umieć śpiewać, tańczyć czy coś a później zostawałeś influ. Teraz masz influ
Oprócz tego jest posiadaczka 3 mieszkań.


@piotr_p0lak: Ma, bo ma łeb na karku a ty? Jak jej zazdrościsz to załóż swój kanał i znajdź niszę, będziesz miał i 100 mieszkań, kto Ci zabrania? Biznes jak biznes, jak dla mnie to może dupą świecić na OF, jej sprawa i kasa ¯\(ツ)/¯ Przypominasz mi trochę te stare baby ze wsi, co to zobaczą kogoś w wypasionej furze i od razu komentują "uczciwą pracą
@janciopan:

Taka gadka to cołpowanie ludzi


Nie. Nie mam poczucia, że:

Fenomen sprawiedliwego świata albo hipoteza sprawiedliwego świata – błąd poznawczy polegający na tendencji do wierzenia, że świat jest w jakiś sposób „sprawiedliwy” i w związku z tym ludzie mieliby zasługiwać na nieszczęścia lub szczęścia, które ich spotykają.


Wiesz, jestem za stary na to żeby jakiś "influencer" miał wpływ na moje decyzje.
@piotr_p0lak: Musiałbyś #!$%@?ć do śmietnika też sporą część sportu zawodowego z kretyńską piłką kopaną na czele, bo to właśnie tak działa. Jacyś #!$%@? kolesie biegają za piłką albo skaczą w dal, a ludzie nie wiadomo czemu akurat tym się jarają. Ktoś powie: "aleee oni propagują sport i zdrowy styl życia wśród ludu!" A gówno prawda, bo jakiś dziad, który ma w radiu program o robieniu sobie wycieczek rowerowych robi więcej dla
jakby się nie opłacało to CC by nie płaciła.


@Anakee: to nie jest takie proste. Ciężko tak naprawdę zmierzyć efektywność kampanii marketingowej, zwłaszcza jeśli chodzi o tak wielką markę jak Coca Cola. Firmy z jednej strony wydają kasę na marketing, bo ogólnie jakby tego w ogóle nie robiły, to utraciłyby swój status i konkurencja z większą rozpoznawalnością by je pokonała. Ale nie jest to jasne, które działania marketingowe tak naprawdę są
@janciopan

Jakby się urodził z cipką, cyckami i ładną mordą to tak. Ewentualnie jako chłop zawsze można zostać internetowym sutenerem jak Tate.


Widzisz tylko dwie drogi robienia $ w necie?
Musisz mieć bardzo wąskie horyzonty albo zajebiste klapki na oczach.
W sumie napiszę komentarz trochę wykraczający poza ten temat.

Polecam wygooglować albo na youtubie poszukać filmików na temat bullshit jobs.

W skrócie:
Dzięki automatyzacji i postępowi technologicznemu tylko kilka procent gospodarki krajów zachodnich to przemysł i rolnictwo czyli branże które defacto utrzymują całe społeczeństwo a reszta to usługi. Większość usług to tak zwane bullshit jobs czyli prace które nie mają obiektywnej wartości dla społeczeństwa albo które można by było robić 4 godziny
@piotr_p0lak: no i szanuję tą typiarę, bo nie zarobiła tego na żadnych kamerkach, tylko uczciwie prowadząc kanał na YT i po prostu trafiając w target. Nikt jej hajsu do rąk nie włożył, zarobiła, a winni temu jesteście wy - wykopki, w dodatku teraz narzekacie.

Co do bzdurnych argumentów dodam, że jest na YT w #!$%@? kanałów popularnonaukowych, które zarabiają wielokrotnie więcej od tej pani, ale wykopki potrafią tyko narzekać, a przecież
Co do bzdurnych argumentów dodam, że jest na YT w #!$%@? kanałów popularnonaukowych, które zarabiają wielokrotnie więcej od tej pani,


@KarmazynowyAstrofizyk: Wskaż mi takie polskie kanały. Akurat kanały naukowe, z grami, o popkulturze, techniczne zarabiają beznadziejnie i muszą się wspierać patronajtami, jakimiś książkami etc.

Najwięcej zarabia się na patologii typu famemma, commantary, to co friz i właśnie babskim lifestyle typu makijarz, kosmetyki