Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #warszawa #nieruchmosci #inwestycje #pieniadze #inwestowanie

Na Złotej 44 czyli najdroższym apartamentowcy w Polsce obok Lewandowskiego, zaorskiego mieszkają również... Ola Nowak urodzona w 1998 r. 26 latka

Jest znana z tego że około 5 lat temu założyła swoj kanał Beksy na którym wstawiła cringowe, bezbekowe filmiki parodiujące relacje społeczne.

Oprócz tego jest posiadaczka 3 mieszkań.

Taka mamy elite w Polsce. Tak firmy marketingowe promują ludzi ktory nic nie mają do zaoferowania oprócz psutych zorientowanych na klikalność filmikow. Firmy takie jak coca cola fanta i inne dotują takich infuelncerow którzy później przed 30 mają po kilka mieszkań w tym lokum o powierzchni 100 metrów kwadratowy w apartamentowcu w Warszawie.

Proponuję stworzyć listę firm które pracują z inflencerami i zacząć ich bojkot.

Nigdy nie kupię produktów reklamowanych przez inflencerow tych największych szkodników i pasożytów.

Pielęgniarki i normalni ludzie którzy coś wnoszą do społeczeństwa powinni mieszkać w apartamentowcach a nie takie pasozyty.

Stwórzmy listę firm sponsorujących influencerow aby wiedzieć od kogo nie kupować.

Te firmy sponsorujace plują swoim pracownikom w twarz. Pracownik korpo w coca cola zarabia coś w granicach 7k na rękę. Ta sama firma płaci inflencerowi za reklamę produktu na instgramie kwoty rzędu 50-100k za post ekwiwalent rocznych zarobków swojego etatowego pracownika
Czy chcecie wspomagac firmy które finansuje pasożytów których zajęciem jest wstawianie fotek swojej mordy albo nagrywanie ambitnych produkcji na yt pt. Jak kobieta powinna randkować?
piotr_p0lak - #rozowepaski #warszawa #nieruchmosci #inwestycje #pieniądze #inwestowan...

źródło: Y2VjYmQ5dlM3CC9efk57RnRQewQ4F3UQI0hjT34CYQYuRT8EPVArVyYFdwojQClTIRp3HT0aOEI_RS9cflEwQSYGOBR-UDRQMw52XGdRYQVhWm9AZwFrVHtebgtgGGAEbwt0XDJWblEzCTsJaFQ4ECs

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
Pracownik korpo w coca cola zarabia coś w granicach 7k na rękę. Ta sama firma płaci inflencerowi za reklamę produktu na instgramie kwoty rzędu 50-100k za post ekwiwalent rocznych zarobków swojego etatowego pracownika


@piotr_p0lak: Ale z punktu widzenia takiej firmy to ma sens - bo praca takiej "influencerki" się lepiej skaluje, ona robiąc czynność XYZ dociera do tysięcy ludzi i buduje świadomość marki, pracę w korpo po przyuczeniu może wykonać każdy, a żeby pozyskać wysokie zasięgi trzeba jednak żeby wiele kwestii się nałożyło od wyglądu, po content jaki generuje, demografię publiki itd.

Więc najlepsze co można zrobić to NIE OGLĄDAĆ tego contentu, nawet dla beki, nawet żeby napisać tam zajadły
  • Odpowiedz
rozumiem że tylko pracując w kamieniołomach w pocie czoła ma prawo sobie kupić taką nieruchomość?


@charlie1919: ale ma to sens. Ciężka praca powinna być nagradzana jak najlepiej, a robienie z siebie debila dla publiczności to najwyżej warte mogłoby być kilka drobniaków. Niestety jest na odwrót.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: ludzie to po prostu debile i tego nie zmienisz, starzy uważają że Holecka czy Olejnik jest super na co wykop ich wyśmiewa, a młodzi kochają gwiazdy youtuba czy patomma (na co wykop aż klaszcze uszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
A co do zarabiania 7k netto w fabrykach coca coli (i nie mam tu na myśli tylko produkcji) to chyba ktoś się za dużo wykopu naczytał.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: ta druga beksa też odniosła taki sukces? Ola bardzo dobrze odnalazła się w realiach instagrama i przed ekipami i famemma była bardzo wpływową wpływowiczką. Może to być trochę przykre, ale reklama jest dźwignią handlu i ludzie dobrowolnie jej tyle płacą
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak kapitalizm w czystej postaci xD jakis idiota kopiacy pilke zarabia miliony a naukowiec pracujacy nad czyms ważnym jedzie na oparach z grantów. Jakaś influencerka kupuje apartamentowce, ale nie ma nic do zaoferowania co wnosiloby cokolwiek wartościowego do spoleczenstwa, ale nauczyciele za to maja gowno ze swojego etatu
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: @typbezkasy95 @charlie1919 Trzeba mądrze pracować, ale widzę niektórzy dalej mają w genach zapisany kult #!$%@? - to chyba jakieś osoby, które miały kiedyś niewolników w rodzinie. Mogę podać przykład z mojego otoczenia, ja zarabiam 16k w IT, mój kuzyn jest dekarzem i zarabia 5k, jego starzy potrafili mi w twarz powiedzieć, że on to ma prawdziwą pracę, zmęczy się, porobi fizycznie, a nie to co ja, ja
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: w sensie, że piecze cię dupa, że to nie ty wstawiałeś "cringowych, bezbecznych materiałów", które znalazły odbiorców i to jeszcze takich co płacą, a nie wykopków w piwnicach i zakredytowanych po uszy, którzy potem się żalą xD

Pracownik korpo w coca cola zarabia coś w granicach 7k na rękę. Ta sama firma płaci inflencerowi za reklamę produktu na instgramie kwoty rzędu 50-100k za post ekwiwalent rocznych zarobków swojego etatowego
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: Boli dupka, że musisz #!$%@?ć po 12h na zakładzie i gówno z tego masz a laska wymyśliła sobie co dzbany w internecie chcą oglądać i zgarnia za lekką i durną robotę 100x tyle hajsu co ty ?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: przecież IT to też kołchoz tylko umysłowy, a nie fizyczny, więc tylko się cieszyć, że płacą dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będę komentował abstrakcyjnych zarobków, ale żeby dojść tu gdzie jesteś pewnie też się namęczyłeś. A w byciu debilem dla ludu sztuką to nie jest zostać.
  • Odpowiedz
To tylko odzwierciedla jakie mamy społeczeństwo. Jak będziesz chciał zaprosić na event Popka czy innego pajaca z famemma to będziesz musiał zapłacić ze 20k, a jak zechcesz zaprosić prof. Miodka czy innego Bralczyka to pewnie z 5k to wyniesie ¯\(ツ)/¯


@non-serviam: ale społeczeństwo się kształtuje na podstawie okoliczności a nie samo z siebie. można wpływać na jego stan. 15 lat temu nikt kup po psach nie zbierał mój pies srał
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: postuluję popularyzowanie zastępowania słowa "influencer" słowem "reklamujący". Twardo, konsekwentnie i do upadłego. W istocie to właśnie słowo trafnie oddaje prawdziwy charakter wpływu jaki "influencerzy" de facto mają na swoich obserwatorach wywierać - zachęcanie aby więcej kupowali, określonych dóbr czy usług. Romantyzowanie tej działalności poprzez użycie ładniej brzmiącej nazwy o zagranicznej etymologii maskuje, ugładza, upiększa prawdziwe jej znaczenie. Tymczasem jest to pospolita reklama, do tego ta branża służy, i to
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: czyli młoda, atrakcyjna dziewczyna w kreatywny sposób wykorzystała zapotrzebowanie i zainteresowanie ludzi produkując filmiki, których wyświetlenia pewnie idą w miliony i w ten sposób uczciwie dorobiła się pieniędzy, o jakich (póki co) możesz tylko pomarzyć.

Przecież ty się powinieneś na niej wzorować, zamiast krytykować.
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: i tak jestem kiepem, ale nie o tym tu rozmowa. Zauważyłem, że ludzie ze wsi dalej myślą, że trzeba ciężko fizycznie pracować, to jest najważniejsze. Nie ważne, że anetka z korpo w kadrach zarabia 2x tyle a więcej plotkuje niż pracuje. Mój ziomek też ma #!$%@?, jest urzędnikiem, wiadomo praca biurowa - jego teściowie uważają, że on nie ma prawa po pracy być zmęczony, no jak to, przecież on
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak wolę żeby apartamenty kupowali ludzie, którzy dorobili się na zasięgach wśród gowniarzy, niż orlenowskie partyjne oskarki, które dostały intratną fuchę w ssp tylko dlatego że ich starzy włazili w dupę prezesowi podczas miesięcznic
  • Odpowiedz