Wpis z mikrobloga

  • 10
@Tommy__: Niech nie podchodzą jutro te cygany pod kośćioły skoro deklaruja się jako niewierzący, dlaczego więc wyciągają kasę w miejscu którego nienawidzą???
  • Odpowiedz
@M4rcinS: mają otwarte galerie, każda osoba która nie chodzi regularnie do koscioła nie jest katolikiem, chyba że choruje ciężko fizycznie lub jest chora psychicznie to jedyne wyjatki.
  • Odpowiedz
@Tommy__ WOŚP Zauważyłem, że WOŚP ostatnio mocno angażuje się w politykę. Dla mnie to trochę zmienia obraz tej organizacji. Charytatywność powinna być ponad podziałami, a takie działania mogą odbiegać od ich głównego celu – pomagania ludziom.
  • Odpowiedz
@Dropson71 Rozumiem, że możemy mieć różne perspektywy na ten temat. Dla mnie ważne jest, aby organizacje charytatywne skupiały się przede wszystkim na pomocy i były postrzegane jako neutralne. Ale cenię sobie różnorodność opinii i zawsze jestem otwarty na konstruktywną dyskusję.
  • Odpowiedz
@Dropson71: jak był na mszy sw. w kosciele w niedziele to może zbierać, natomiast lewacki ściek nigdy nie będzie wspomagany. Lewacki ściek niech idzie żebrać pod galerię handlową
  • Odpowiedz
@Tommy__ żeby to oświadczenie miało sens to cały WOŚP powinien być w pełni finansowany z datków na normalnych komercyjnych zasadach a nie w dużej mierze z podatków, które wszyscy płacimy. Dziś nawet jak ktoś złotówki do puszki nie włoży to i tak jest sponsorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.