Wpis z mikrobloga

każda osoba która nie chodzi regularnie do koscioła nie jest katolikiem, chyba że choruje ciężko fizycznie lub jest chora psychicznie to jedyne wyjatki.


@sols: Może też być katolikiem niepraktykującym, albo może być np. środek pandemii. A tak w ogóle do celów wyliczeniowych to przyjmuje się, że katolikiem jest każdy ochrzczony. Tak że sorry, ale nie.
@sols: gościu płacę podatki oraz jestem tam zameldowany. Więc to również i mój teren. Dlatego będę tam stał a te czarne nie roby mogą mi naskoczyć :)
@Tommy__: Niech nie podchodzą jutro te cygany pod kośćioły skoro deklaruja się jako niewierzący, dlaczego więc wyciągają kasę w miejscu którego nienawidzą???


@sols: ale oni nie wchodzą do kościoła, tylko stoją przed - to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich, jak park. A, no i jak wyżej, nie zapomnij się wyspowiadać zanim do komunii pójdziesz.
@Tommy__ Bez żadnego zagłębiania się czy ktoś na tym zarabia za dużo czy nie, to jest to akcja charytatywna i nie ma przymusu uczestniczenia w niej.
Najgorszym jednak jest udział w takich akcjach, polityków, którzy mają w danym momencie wpływ na kształtowanie państwa, gdyż ta akcja słusznie ośmiesza nieudolność państwa w zbudowaniu efektywniej służby zdrowia.
To jest ten rodzaj śmieszności jak czasy zarazy 19 stej i prezydent z żoną robiący na pokaz