2 000 mln zł przekażą Polacy na raka tego kraju

Górnicy (nie) dziękują że każdy z nas wpłacił tam 117 zł. U nich nie było 10 dni liva i nikt nie musiał golić głowy. Dodatkowo nie musicie się martwić czy darczyńców i beneficjentów orżnie na kasę fundacją.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 157
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (157)
najlepsze
Kiedy pisałem tego posta, Polska musiała wydać kolejne tysiące złotych na utrzymanie wydobycia przy życiu.
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/doplaty-do-gornictwa-w-2025-roku-ile-dolozymy-do-wydobycia-wegla/
Oprócz przemysłu działaczy do wykarmienia, co aktualnie od kilkunastu lat jest w wielu innych dziedzinach obsadzanych działaczami PiS, PO i przystawek reżimowych, oprócz tych działaczy do wykarmienia w korycie jest dochodowe górnictwo węgla brunatnego, do którego nikt nie dopłacał i nie dopłaca. Oprócz dochodowego górnictwa węgla brunatnego jest też dochodowe górnictwo węgla kamiennego w lubelskiem w kopani Bogdanka. Ta kopalnia Bogdanka była przez ekipę Balcerowicza ok. 34 lata temu
źródło: f8cd58fc146115c66d4c066df249c6ccf0f3fbe85b98685aa44cb4b77885cbfe
PobierzJuż lepiej postulować powszechny dochód bezwarunkowy.
źródło: wincyj
Pobierzźródło: 7346
Pobierz- górnictwo
- urzędasy
- wcześniejsze emerytury dla policji, wojskowych, sędziów, prokuratorów, a za chwilę i dla tancerzy
- dopłaty dla fritzlów, Lewandowskiego i innych z kpo
- i oczywiście socjal.
To są tak ogromne pieniądze, że wydając je z sensem bylibyśmy znacznie bliżej świata z tego mema
źródło: 1000017510
Pobierz@chmiels: pozyteczniejsi by byli jakby leżeli na kanapie na bezrobociu. Mniejszą by czynili stratę
@Preston1982: to nie jest kwestia górników, tylko zwyczajnie ty się obracasz w takim towarzystwie
źródło: image
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2026-04-27 144810
Pobierzbez dotacji oze nie istnieje, dopłata do energii elektrycznej wyprodukowanej w biometanowni wynosi ok 800 zł/MWh, cena energii na TGE 430 zł/MWh