Wpis z mikrobloga

Czyli w skrócie
Facet dobrze zarabia, więc w domu żona ma wszystko robić, by nie myślał o niczym innym niż zarabianie i poszerzanie kwalifikacji. Ale jednocześnie żona też ma zarabiać, pracować. I tylko dlatego, że facet zarabia od niej więcej, to on, według siebie, ma prawo wrócić do domu i odpoczywać, a ona ma jeszcze drugi etat w domu czyli skakać wokół księciunia.

Jak facet chce pełnoetatową gospodynią domową, to niech zarabia tyle, aby ona nie musiała pracować.
Jeśli ona ma pracować i się dokładać, to facet również ma obowiązek coś w domu zrobić i to nie raz na rok. Każdy kto pracuje ma prawo do odpoczynku (nie mówię o lenistwie oczywiście) niezależnie od tego, ile zarabia.

A wielu facetów to myśli, że im się należy wszystko na tacy a nie daj Boże jak kobieta ma jakieś potrzeby inne niż tylko dogadzanie mężowi, to już hurr durr roszczeniowa księżniczka #p0lka epana xD

No i jeszcze narzekanie na naukę hiszpańskiego. Niebiescy tak potrafią pierdzielić, że zależy im aby różowa miała zainteresowania. Owszem, jak mają po 18 lat albo jak owo zainteresowanie to zainteresowanie zainteresowaniami faceta, aby mógł się z nią dzielić swoimi przemyśleniami i pomysłami, ale na pewno nie może to być jest własne zainteresowanie, bo wtedy zamiast poświęcić czas na skakanie wokół księciunia, to spędza czas na własnych potrzebach. Zgroza!

NIEBIESCY, zastanówcie się czego chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #dom #praca
AlienFromWenus - Czyli w skrócie
Facet dobrze zarabia, więc w domu żona ma wszystko r...

źródło: IMG_20240126_114400

Pobierz
  • 23
@AlienFromWenus ehh wiem że jesteś mizoandryczka i nie będę gowno artykułu całego czytał ale odpisze. Na podstawie tego co na scr i własnych doświadczeń wydaje mi się że temu chłopu chodzi o... Albo #!$%@?, nie chce mi tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz.
@blackthorns: ale to podejście jest właśnie dobre i właściwe xD podział obowiązków i odpoczynku nie powinien zależeć od zarobków xD jedynie od czasu spędzonego w pracy i tego czy ta praca jest męcząca fizycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Narzekacie na księżniczki a sami też robicie z siebie księciów.

@Credek to po co komentujesz jak nie napisałeś nic konkretnego xD