Wpis z mikrobloga

Polski YouTube to jest mega syf. Kto to ogląda? Przecież te wysrywy nie mają żadnej wartości. Nawet te niby zabawne nie są wcale śmieszne i znacznie bliżej im do żenady. A już o kabaretach i standuperach nie ma co się rozwodzić.

Mam w subskrypcjach kilka polskich kanałów, prawdziwe perełki i cieszę się, że znam więcej języków niż ojczysty. Nawet ten durny, brzydki i zepsuty angielski się przydaje, bo znacząco powiększa pulę kanałów, z której mogę wybierać.

Największy problem to jednak algorytmy Youtube. Przecież nic nie da się normalnego na YT znaleźć. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś mały serwis z filmikami, bo wyskakują ciągle filmiki z tych samych kanałów. Wcale nie wygląda to jak serwis do którego wrzucają ludzie co chwilę tysiące filmików. Gdzie one #!$%@? są?

No i jeszcze te ćwoki co piszą tytuły po angielsku, a po kliknięciu się słyszy łata matara hagaa nito si faha buba uga buga ta. Wśród Polaków też pełno takich dzbanów.

Kurde, dejcie jakieś porządne kanały na YT. Takie z filmikami, które wnoszą coś do życia. Żeby się rozerwać nie potrzebuję żadnych jełopów do tego. Nie po to poucinałem #!$%@? kontakty, żeby #!$%@? ich zastępstwa na YT szukać.

Macie coś? Można na priv, jak się wstydzicie, bądź nie macie ochoty na durne komentarze.
  • 72
@psiversum:

Polski YouTube to jest mega syf


Jak oglądasz syf to syf, jak oglądasz coś fajnego to nie syf.

Z moich top na YT to na pewno Mroczne Wieki Michała Kuźniara z tematów historycznych, świetne podcasty oparte na źródłach ale z nutą pewnego "gawedziarstwa".
Kilka innych historycznych, kanały o różnych universach fantasy, Warhammer, Star Wars itd, sporo kanałów ogrodniczych.
Kilka kanałów z newsami ze świata, polski itd.
Dla mnie YT jest
@psiversum: smartgasm jest spoko. Lubię go oglądać, bo nie nagrywa pod monetyzacje, zajeżdża dobrym, starym youtubem.

Do tego czasem speedruny szachowe I kapitan bomba maraton na żywo XD a tak to nic nie ma.

No, od biedy ciekawe historie i bez planu lubię czasem puścić w tle (choć #!$%@? mnie żebranie. Daj, daj! Jeżdżę po całym świecie, stać mnie na żarcie w fh*j drogich restauracjach, ale DAJ!

DAJ, bo ja dla
@psiversum: mi nie wyświetla się nic głupiego z polskiego YT. Domyślam się jednak, że poza moją banieczką może być sporo syfu. Tylko, że to nie domena polskiego YT, tylko po prostu większość tworzonych dzisiaj treści jest marnej jakości.

W sumie to z kanałów stricte rozrywkowych chyba tylko Lekko Stronniczego subskrybuję. Reszta to kanały o technikaliach, nauce, motoryzacji i ewentualnie grach, które mnie interesują.
@psiversum
Podróżnicze są w większości z dupy i ciężko na to dłużej patrzeć
Ale jakiś czas temu żona mi pokazała naprawdę super gościa, czuć trochę jakby się Cejrowskiego oglądało (wiadomo to dzban ale jego programy podróżnicze miały to coś)
"Jak to daleko" polecam