Wpis z mikrobloga

Polski YouTube to jest mega syf. Kto to ogląda? Przecież te wysrywy nie mają żadnej wartości. Nawet te niby zabawne nie są wcale śmieszne i znacznie bliżej im do żenady. A już o kabaretach i standuperach nie ma co się rozwodzić.

Mam w subskrypcjach kilka polskich kanałów, prawdziwe perełki i cieszę się, że znam więcej języków niż ojczysty. Nawet ten durny, brzydki i zepsuty angielski się przydaje, bo znacząco powiększa pulę kanałów, z której mogę wybierać.

Największy problem to jednak algorytmy Youtube. Przecież nic nie da się normalnego na YT znaleźć. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś mały serwis z filmikami, bo wyskakują ciągle filmiki z tych samych kanałów. Wcale nie wygląda to jak serwis do którego wrzucają ludzie co chwilę tysiące filmików. Gdzie one #!$%@? są?

No i jeszcze te ćwoki co piszą tytuły po angielsku, a po kliknięciu się słyszy łata matara hagaa nito si faha buba uga buga ta. Wśród Polaków też pełno takich dzbanów.

Kurde, dejcie jakieś porządne kanały na YT. Takie z filmikami, które wnoszą coś do życia. Żeby się rozerwać nie potrzebuję żadnych jełopów do tego. Nie po to poucinałem #!$%@? kontakty, żeby #!$%@? ich zastępstwa na YT szukać.

Macie coś? Można na priv, jak się wstydzicie, bądź nie macie ochoty na durne komentarze.
  • 72
  • Odpowiedz
@psiversum: SejmRP_PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość polskich filmów na które trafiam to kopie zagranicznych kanałów które oglądałem już miesiąc wcześniej, ciężko znaleźć coś nowego
  • Odpowiedz
No i jeszcze te ćwoki co piszą tytuły po angielsku, a po kliknięciu się słyszy łata matara hagaa nito si faha buba uga buga ta. Wśród Polaków też pełno takich dzbanów.


@psiversum: masz po prostu włączone automatyczne tłumaczenie tytułów
  • Odpowiedz
@psiversum: pochwal się swoimi polskimi kanałami, może inni też coś ciekawego tam znajdą.

Ja osobiście kilka polskich mam, ale większość jest tu na wykopie popularna, np Strzyżewski czy @Andromeda_YT. Słucham też Radio Naukowe, tematy różnorodne, ale opowiadają specjaliści w temacie a nie jacyś domorośli mądrale Więc poziom jest utrzymany.
  • Odpowiedz
Przecież nic nie da się normalnego na YT znaleźć. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś mały serwis z filmikami, bo wyskakują ciągle filmiki z tych samych kanałów. Wcale nie wygląda to jak serwis do którego wrzucają ludzie co chwilę tysiące filmików. Gdzie one #!$%@? są?


@psiversum: znaleźć to faktycznie trudno, ale za to algorytm na tyle trafnie dobiera podobne treści, że nawet całkiem niszowe rzeczy po kilkaset wyświetleń potrafi proponować. No
  • Odpowiedz
@psiversum
ruch oporu- polski elektryk w UK
De-kompozytor- humorystyczne podejście do elektroniki
Adam śmiałek - fotograf, opowiada o polskich klasykach elektroniki
Rs elektronika i reduktor szumu- naprawy sprzętu audio i dużo wiedzy technicznej
Rafał zazuniuk- kierowca ciężarówki w Kanadzie(kolega thygerra od zapiętego pasa ale chłop całkiem obrócony o 180stopni)
MrAkumilulator- testy, recenzje i zajawka ogółem akumulatorami i bankami energii
Strzelnica tv
Moto doradca- bądź na bieżąco z przepisami ruchu drogowego
Auto challenge-
  • Odpowiedz
@psiversum:

Największy problem to jednak algorytmy Youtube. Przecież nic nie da się normalnego na YT znaleźć. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś mały serwis z filmikami, bo wyskakują ciągle filmiki z tych samych kanałów. Wcale nie wygląda to jak serwis do którego wrzucają ludzie co chwilę tysiące filmików. Gdzie one #!$%@? są?


+1 byczqu, mam ten problem od jakos 2020 i od ostatnich kilku miesiecy, juz za bardzo nawet nie zagladam
  • Odpowiedz
@psiversum: Na domiar złego, wyszukiwarka YT to jakaś ściema. 3 wyniki PRAWIE zgodne z szukanym hasłem, a reszta to wolna amerykanka. Nie ma szans na znalezienie tego samego filmu, gdy szuka się na dwóch różnych komputerach. Te wspaniałe algorytmy sztucznej inteligencji i dopasowywania treści robią więcej złego niż dobrego. Google ma ten sam problem, ale na szczęście w przypadku wyszukiwarek internetowych są alternatywy.
  • Odpowiedz
Polski YouTube to jest mega syf. Kto to ogląda?


@psiversum: ludzie co mają 12 lat i ci co mają 32 ale są na poziomie 12 lat. (My w podstawówce oglądaliśmy Big Brothera, teraz przecież bym chyba #!$%@?ł by tracić czas na takie głupoty... ale ... ale przecież wtedy około 2000 byli dorośli ludzie, którzy to gówno oglądali).

To samo gówno jest w każdym innym języku.

A co do algorytmu to cię
  • Odpowiedz
@psiversum: Jest trochę fajnych kanałów w Polsce ale faktycznie bez sensownej znajomości angielskiego byłoby ciężko. Zwłaszcza że ja lubię oglądać rzeczy w formie podcastu gdzie w robocie mogę to odpalić na słuchawkach
  • Odpowiedz