Wpis z mikrobloga

Polski YouTube to jest mega syf. Kto to ogląda? Przecież te wysrywy nie mają żadnej wartości. Nawet te niby zabawne nie są wcale śmieszne i znacznie bliżej im do żenady. A już o kabaretach i standuperach nie ma co się rozwodzić.

Mam w subskrypcjach kilka polskich kanałów, prawdziwe perełki i cieszę się, że znam więcej języków niż ojczysty. Nawet ten durny, brzydki i zepsuty angielski się przydaje, bo znacząco powiększa pulę kanałów, z której mogę wybierać.

Największy problem to jednak algorytmy Youtube. Przecież nic nie da się normalnego na YT znaleźć. Człowiek ma wrażenie, że to jakiś mały serwis z filmikami, bo wyskakują ciągle filmiki z tych samych kanałów. Wcale nie wygląda to jak serwis do którego wrzucają ludzie co chwilę tysiące filmików. Gdzie one #!$%@? są?

No i jeszcze te ćwoki co piszą tytuły po angielsku, a po kliknięciu się słyszy łata matara hagaa nito si faha buba uga buga ta. Wśród Polaków też pełno takich dzbanów.

Kurde, dejcie jakieś porządne kanały na YT. Takie z filmikami, które wnoszą coś do życia. Żeby się rozerwać nie potrzebuję żadnych jełopów do tego. Nie po to poucinałem #!$%@? kontakty, żeby #!$%@? ich zastępstwa na YT szukać.

Macie coś? Można na priv, jak się wstydzicie, bądź nie macie ochoty na durne komentarze.
  • 72
@psiversum: ja z polskich oglądam tylko astrofazę (chociaż ostatnio trochę mniej) no i scifuna- raz na pól roku wysra ciekawy materiał. Klawitera i Kanał o technologii to tak rzadko, ale obejrzę. No i naszego Gortiego z Kosmicznych Opowieści.
Resztę to mam po angielsku. Ale też bardziej naukowe/technologiczne rzeczy.
@psiversum bo Ty zły YouTube oglądałeś, są inne jutuby ( ͡ ͜ʖ ͡) . Dużo jest fajnych podcastów, polecam chociażby:
Radio Naukowe,
podcasty chłopaków z to znowu oni, czyli Boberka, Arasza, Pitali,
Astrofaza, zwłaszcza popsceince
Copernicus, zwłaszcza czytamy nature
Podcast historyczny
Historia jakiej nie znacie
@psiversum: Naukowy Bełkot (oba kanały), Na Gałęzi, i chyba tyle z polskich, które oglądam regularnie... :(

Poza tym:
Smarter Everyday, Veritasium, Practical Engineering, Electroboom, Technology Connections, Tom Scott (oraz polecam podcast "Lateral with Tom Scott" do samochodu)
@LifeReboot: To samo myślę. Chłop się zesrał, że jest taki wysublimowany, że wszystko to guwno i tylko on najlepsze ogląda i najwyższej jakości a reszta to syf. To samo mogą myśleć 12 letni widzowie jakichś Frizów czy innych(też mi nic podobnego nigdy na głównej nie wyskoczyło dziwnym trafem). Zaraz się zacznie czepiać starych bab, że Trudne Sprawy czy inne Lombardy to guwno i by obejrzała jakiś zagraniczny program o kosmosie czy
Kurde, dejcie jakieś porządne kanały na YT. Takie z filmikami, które wnoszą coś do życia.


@psiversum: haha przecież tego jest tak dużo że zwyczajnie życia nie starczy żeby to wszystko obejrzeć - z dowolnej niszy masz pełno ciekawych filmików, możesz oglądać pasjonatów z całego świata jak mówią o rzeczach które są esencją ich życia

ale Ty się zachowujesz jak typowy gracz co naściągał piratów, albo nakupował na promkach na steam gier
Dietetyq - >Kurde, dejcie jakieś porządne kanały na YT. Takie z filmikami, które wnos...

źródło: 216383_tak-bardzo-nie-mam-w-co-grac

Pobierz
wyskakuje Ci to co klikasz, to co oglądasz - tak działa ten algorytm


@Savvv: #!$%@? prawda
jak masz adblocka to ci bedzie najpopularniejsze gowno pokazywac zupelnie niezwiazane z tym co wyszukujesz
@psiversum Bardzo dobry temat. Aż pospisuje sobie propozycje z komentarzy, bo lubię posłuchać sobie czegoś ciekawego przy robocie. Ze swojej strony tak na szybko polecam kanał o filmach,serialach i grach Bez schematu.
@psiversum: Dodam kilka od siebie, głównie komediowych ale i innych ciekawych. Do wielu dobry poziom angielskiego wymagany.:

Nie trzeba przedstawiać, warto przeglądnąć playlisty
https://m.youtube.com/@adultswim

Jeden z najlepszych kanałów na YT
https://m.youtube.com/@baldandbankrupt
Alternatywna historia, rzeczowy
https://m.youtube.com/@BrightInsight

Specyficzny humor, jak dla mnie perła YT
https://m.youtube.com/@omalleyrock

C̷̢̢̛̱̱̦̦̻̔́̌̿̅͌͐̾́̅̈͆̓̉̀̇́́͒̀̎͋̃̉̉̓̽͆̈̒̈̈́̉͌̽͘̚̕͠͝h̷̫͔͚̐͑̌͋̎̓̈̇̑̈́͘ű̴̡͉̣̖̻͇͇̤̜̞͔͓̹̥͙͕͚̹̫̩̤̼̲̠̪̍̒͋̅̄̌͛͊͌̃̈́̆̆̽̄͊̽͑̅̂̈͗͐̈́̊́́͌̈́͒̚̕̚͜͝͝͠j̶̢̡̟̭͚̟̮̝̥̮͓̩̟͎̥̭̲͕͚͍̞̘̙͂̀̃̍̉̎̓͑͛̎̈́͆̃̉̊̍͌̃̓̍͑͂̈́͂͋̈́̂͗͗̇͐͛̀́̉͋̿͛̃͊̾̾̇̚͝w̸̦̬̝͎̺̙̪͍̠̞̩͇͔̐̾̽͆̔́̾̂͝ͅi̴̧̨̢̭̯͎͍̟̫̙̫̻̣͖͎̜̙̬̻̣͎̗̱͎̯͔̱̦̬̰̼̹͙͉͇͈̦̞͕̟̻͉͎͎͎̋̀̈́͋͗̑͊́̔̄͛̃͗͂͛̋̐͝͠e̷͚͉̗̼͕̳͖̰̠̮͇̱̮̫͇̻̻̪̘̙͉̱͙̹͌̀̆͂̀͑̿̅̈́̃̓͐͒͋̐͒̅̑̇̃̉͑̌̃̈́̋̀̄̑͗̆͋͘͝͝ͅc̶̢̗̠̭̹͇̤͇̣͚̣̦͈͈̜͇̠̄̄͒̉̒̈́͐̐̒͂̃̌͗̆̐̈́̔͛͊ơ̷̲̖͍̗̜̱̩̼̗̺̹͙̩͆̒̀̿̍̉̄͋̇̏͌̆̽̓̿̋́̆̎̿̓̅́̇̌̂̒͛̍̐̎̓̏͑̾̍̈́̀́̄͛͛̚̕͜͝͝͝͝t̷̨̧̛̜̲͉̪̞̬͚̼͚̙͔͈̙̪̲̯̟̳̩̏̌͋͛͑̆̔̑̒͌͌͋̍̾̿͑̒̇̚͝͝ơ̶̧̻͓͉̮̰͔͖̥̪̂̔̋̀̾̔̏̈́̈̎̐͐̏̆̓̏̓̃̾̈́̾͌͗̑̅̽͋̆̅͑̋̃́̇̋̑̀̅͋̔̎̔́̇͂̍̕͘̚̕͝