Wpis z mikrobloga

Jak się słucha Hołowni to widać jak ważna jest nie tylko inteligencja, ale też po prostu nie wiem umiejętności rozmowy czy doboru argumentów.
Jestem przekonany, że jakbym miał mieć z nim debatę gdzie moim stanowiskiem byłoby, ze 20zł to więcej pieniędzy niż 10zł, a on by temu zaprzeczał to bym taką debatę przegrał.
#sejm #polityka
  • 14
Jestem przekonany, że jakbym miał mieć z nim debatę gdzie moim stanowiskiem byłoby, ze 20zł to więcej pieniędzy niż 10zł, a on by temu zaprzeczał to bym taką debatę przegrał.


@Kantar: @Blaskun Często się o tym zapomina, że Hołownia był w zakonie kaznodziejów, a tam mają lekcje z argumentacji wypowiedzi i prowadzenia sporów. Notabene to dominikanie wymyślili współczesny sposób prowadzenia śledztwa
@Kantar: na pewno byłby lepszym prezydentem niż Andrew pod wzgledem prezencji, wypowiedzi, reprezentowania polski.
Umie się zachować, wypowiadać, nie robi wiochy.

Inna sprawa to jego pogląday itp, ale nie oszukujmy się, to jest tylko element układanki.

Wybory wygrywa się też charyzmom, a tę Hołownia ma.
I pokazał, że jest kompetentny o co się wiele osób bało lub też wyśmiewało, że typ z TV, odklejeniec jakiś, sobie nie poradzi.

A wyszło inaczej.
  • 1
@epicko: jak go słuchasz to jest to stwierdzenie faktu a nie spuszczanie się.
Są ludzie których nie lubię a stwierdziłbym to samo jak Ben Shapiro. Ostatnio jak słuchałem z nim debaty to wiem że mimo tego że z mojej perspektywy na niektóre tematy jego opinie są upośledzone to nie ma #!$%@? żeby mnie nie zaorał podczas rozmowy.
  • 3
@Blaskun: szkoda, że czarne listy już nie działają tak, że blokują komentowanie.
Jak widze twoje komentarze to nie ogarnia mnie wkurzenie a takie zażenowanie czy coś takiego. Nie wiem widzę podstarzałego typa spamującego 200 tysięcy akcji na wykopie. Nie wiem jakąś przykrość czy coś takiego czuję xD Najlepiej, że nawet tego sam nie czujesz jaką aurę porażki życiowej roztaczasz tylko zaraz zaspamujesz swój 200001 komentarz z uśmieszkiem czy coś.
@Kantar: najbardziej szanuje i chcialbym sie nauczyc od niego : ) to panowanie nad emocjami. Ten wojcik drze ryja klamstwa ze lamie konstytuacje, ze jest posmiewiskiem, ze bedzie siedział i weź teraz nie idź w ego, wlacz jakiś mechanizm by uspokoić głowe i merytorycznie goscia spacyfikować, nie schodzic do jego poziomu. Fenomenalny jest.