Wpis z mikrobloga

  • 2
Czy kobieta powinna kupować prezent mężczyźnie z wdzięczności za wyruchanie jej?


@robertx to dla faceta przyjemność. 9 miesięcy ciąży i potem poród to męczarnia. Poza tym jak ogłasza ciążę facetowi to daje mu dziecięce buciki czy tam skarpetki.
  • Odpowiedz
@WielkiNos nie, ale ważne jest by brał aktywny udział w opiece nad dzieckiem. Powinien tez wspierać żonę zwłaszcza w czasie połogu i reagować jeśli widzi, że coś się dzieje. Powinien rozumieć, że u kobiet po porodzie buzują hormony i powinien zrobić wszystko by czuła się ona piękna, kochana i wyjątkowa.

@Wszystko_albo_nic mi mąż nic bie kupił a ja nic materialnego nie oczekiwałam. Chociaż teraz jak mysle to może fajnym pomysłem byłoby wykupienie
  • Odpowiedz
to dla faceta przyjemność. 9 miesięcy ciąży i potem poród to męczarnia


@WielkiNos: odpowiedzialny facet wspomaga wtedy partnerkę, rozkłada ten ciężar na dwoje. No i musi znosić stękającą babę, a to już jak kara :D

Poza tym jak ogłasza ciążę facetowi to daje mu dziecięce buciki czy tam skarpetki.


@WielkiNos: bzdura
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

to dla faceta przyjemność. 9 miesięcy ciąży i potem poród to męczarnia.


No to jak facet jest brzydszy to powinien kupić prezent, bo zapłodnił ładną kobietę, która dodatkowo musiała przechodzić przez poród. Jak facet jest ładniejszy od kobiety to nie musi kupować prezentu, bo męki podczas porodu to zapłata za możliwość bycia zapłodnionym przez pięknego mężczyznę. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie, niczego nie powinien. Sprawa rodzenia potomstwa i/lub okazywania sobie uczuć w związku jest sprawą tylko i wyłącznie pomiędzy dwojgiem osób żyjących w tym związku. Jak ktoś czuje potrzebę obdarowania swojego współmałżonka czymkolwiek, kiedykolwiek to niech to robi. Jeżeli coś Ci w Twoim związku przeszkadza TYLKO dlatego, że inni robią coś innego to się #!$%@? w głowę.
  • Odpowiedz
@WielkiNos @WielkiNos

>Czy kobieta powinna kupować prezent mężczyźnie z wdzięczności za wyruchanie jej?


@robertx to dla faceta przyjemność. 9 miesięcy ciąży i potem poród to męczarnia. Poza tym jak ogłasza ciążę facetowi to daje mu dziecięce buciki czy tam skarpetki.


Obecnie dla faceta związek czy seks to obowiązek i męczarnia .
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie pytałam o to nigdy znajomych, którzy mają już dzieci, kojarzę jedynie, że stary mojego byłego kupował żonie pierścionki za urodzenie dzieci - jednocześnie był alko patusem i ją #!$%@?ł xD totalna anegdotka, ale po prostu ma dowieść tego, że takie prezenty o niczym nie świadczą. Myślę też, że każda młoda mama bardziej cieszy się z zaangażowania i wsparcia partnera, niż błyskotki.
  • Odpowiedz