Wpis z mikrobloga

Smaczna pizze mieli ale to co zrobili to kryminał.
Półtora roku temu - duża pizza margherita 28zł 43cm z darmowa dostawa. Później zrobili 32zł i dostawę płatna, następnie 38zł. Niedawno wzrosła opłata za margerite do 42zł, a chwilę później downsizing z 43cm do 40cm. Co za januszerja xD 50zł za 40cm pizzy z dowozem MARGERITY!

#pizzabros

#lublin #pizza #gotujzwykopem
camisetablanca - Smaczna pizze mieli ale to co zrobili to kryminał. 
Półtora roku tem...

źródło: temp_file5557717612387871827

Pobierz
  • 83
@dlolb ja kupiłem piec za 999 zł. Mąkę kupuje na allegro 5kg za 50 zł. Woda z kranu, z filtra. Sól to jakieś grosze. Drożdże z 1 zł, przy czym i tak większość ląduje w koszu bo zużywam kilka gram. Z 5 kg mąki mam jakieś 35-40 pizz. A dodatki na górę to sos - tu różnie, albo kupuje gotowy typu Marinara czy Arrabbiata - słoik za 10 zł starcza na jakieś
Koszt wyprodukowania takiej jednej to pewnie niecałe 10 zł wliczając pracowników prąd i lokal


@Kiedys_Mialem_Fejm: Ty, ale ty myślisz, że koszt wyprodukowania jednej takiej pizzy to 10 zł (w co szczerzę wątpię), to będą Ci ją sprzedawać za 10,50 zł?
Sprzedają za tyle, żeby zarobić na tym. I to nie zarobić jakieś ochłapy, zarobić tyle, żeby mu się opłacało podjęcie ryzyka, zamiast pójść na etat i pracować bez stresu i bez
@camisetablanca: zamów sobie na grubym cieście w stylu amerykańskim :RYKOWISKO Lublin, ul Gliniana 44 511-768-020...
ja zamawiam poza apkami typu pyszne.pl, przez które drożeje jedzenie w lokalach...
@camisetablanca: ostatnio zamówiłem tak o baba mi spiewa za popularnego chyba #!$%@? 72 z dowozem z dwoma sosami czy nawet wiecej a kiedyś jak zamawiałem to ani nie 40zł a jeszcze taki dostawca był że mi zaraz dawał 2 sosy czosnkowe i 2 pomidorowe i wtedy często zamawiałem bo miałem na wieczór na sniadanie ... Teraz nie zamowie już wg żarcia z dowozem chyba że przyjdą kumple
@Jakis_Leszek to są składniki analityczne a nie skład produktu. W alergenach jest napisane że może zawierać gluten lub orzechy więc nie podali co tam dodali prócz tych pomidorów i czym konserwowali czy zagęszczali ten koncentrat, ale prócz koncentratu przecież jest też ser i dodawaj tak tu parę złotych czy tam i masz te 20 zł nabite a nie 10zl.
Ceny są zbojnickie, zawsze trzymam w domu zamrożone ciasto na picke, jakis ser, szynke i koncentrat i w chwilkę mam gotowa pizze. Koszt pewnie mniej niż 10zl.

Jedynie w sytuacjach awaryjnych zamawiam, polecam przestać się dymac
@camisetablanca chłopie to jest nic, za dwa kebsy z kebab king ostatnio zapłaciłam 70zl, normalny rozmiar, kogoś srogo poj****! Za tyle to nawet za słynny gemuse w Berlinie tyle nie płaciłam. Nie wspominając już o smaku i dawaniu tej cholernej kapusty z marchewką do kebsa wszędzie, jakby pierogi lepili. Ha tfu. Jako były pracownik gastro wiem jak bardzo jesteśmy dymani, dzisiaj to sajgonki już nawet sama kręciłam, ceny gastro w Łodzi też