Wpis z mikrobloga

@st_anger6: ja nie jestem tokarzem ale też toczę. Toczę kule gówna zwaną życiem jak j----y żuk gnojarz na tym s--------m, polskim, prowincjonalnym łez padole...
  • Odpowiedz
  • 0
@PrawiczekRecydywista to zależy chyba od indywidualnych predyspozycji. Mi od zera do jakiegoś poziomu ogarniania maszyny zleciał z rok może, ale robiłem w jednostkowych gratach i to bardzo dużo mnie nauczyło.
@jurgen-17 co to za maszyna?
@Piec_kaflowy_rozowy nie więcej jak 0,1mm. Zresztą i tak jeszcze na szlifierce będzie szlifowany to sobie tam wyprowadzę. Łożyska może i dobre, ale za to łoże już nie
@kudlatykocur nie drży Ci na takim
  • Odpowiedz
  • 0
@st_anger6 Emco maxturn 95. Bardzo fajna bryka, pracuje na niej stosunkowo krótko bo 2 lata ale też jednostkowe części więc mogę powiedzieć że kawał sztywnej maszyny. Ma 7lat (zmiennik twierdzi że już stara) jednak dla mnie to świeżutki kawałek dobrej machiny. Ostatnio mieliśmy mały problem z detalem i po kolizji 0.02mm stożka wyszło i 0,04mm osiiwego bicia. Detal wazyl około 70kg.
jurgen-17 - @st_anger6 Emco maxturn 95. Bardzo fajna bryka, pracuje na niej stosunkow...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz