Wpis z mikrobloga

34 rok życia za sobą i już nie wierzę, że coś się zmieni. Dotykać młodej skóry 20 parolatki już nie będę. W życiu przychodzi taki moment, że jest po prostu za późno. To jest ta ściana, której się nie przebije. Nie wykorzystam jakiejś "szansy"? Już mi nie zależy. Niech sobie mija. Gra od początku była ustawiona a ja dopiero teraz się skapnąłem. Teraz trzeba po prostu odpuścić.

Dowiedziałem się praktycznie wszystkiego o blackpillu i nie widzę sensu tu spędzać dużo czasu. Trzeba rozpocząć nowy rozdział w życiu, poświęcić sie zainteresowaniom i pasjom. Jestem ciekawy czy ktoś też tak ma?
#blackpill #przegryw
  • 45
hajsy? Uwlaczaloby mojej męskiej dumie kobietę zdobywać pieniędzmi, przekonam je moim urokiem osobistym


@ZielonaOdnowa: toś z uwagi na żonę (nie wiem, czy masz, czy trollujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) dawno nie miał do czynienia z przeciętną "dwudziestką" ;)
Uwlaczaloby mojej męskiej dumie kobietę zdobywać pieniędzmi, przekonam je moim urokiem osobistym i innymi już wyżej wymienionymi argumentami


@ZielonaOdnowa: czyli będziesz je gonił po parku z nafaszerowanym viagrą bydlakiem w ręku
@ZielonaOdnowa: Ja też, to jak ją odstąpisz na rzecz młodej 20-stki to napisz polecajkę, może przejmę w leasing ( ͡° ͜ʖ ͡°) Garażowana?

Żarty na bok. Nie wiem, może to mój fart, może nie, bo daleko mi do typowego wykopka który nienawidzi kobiet, ale zgodzę się z wykopkami w jednym. Przeciętna laska w 2024 ma dużo wyższe oczekiwania niż ta sama w 2014. Ciężej jest zdobyć zainteresowanie
@LostHoldenCaulfield: ja w sumie podobnie prawie 40 lat . I wiesz co staram się czerpać z życia co najlepsze podróżuje biorę udział np runmagedonach. Różnych imprezach byłem w tym roku na sylwestrze w Polsatem w Chorzowie. Staram się kolekcjonować wspomnienia w tamtym roku byłem po raz pierwszy w Niemczech i na Węgrzech. W planach mam jeszcze m in wejście na Rysy mam nadzieje że da rady się zrealizować
@Mikolajew: Dlaczego? Napisałeś "dlatego" ale brakuje Ci wcześniejszej części zdania, ucięło Ci czy zwyczajnie nie jesteś w stanie składnie wypowiedzieć się pisemnie w języku ojczystym? Jak to drugie to trochę wstyd. Zresztą to co napisałeś też tak w sumie jakieś dziwaczne zarzuty, gdzie ja się chwałę jaki to że mnie nie ogier? Ktoś zarzucił mi że mi nie staje a ja to zdementowałem.
@LostHoldenCaulfield: stary, jestem w Twoim wieku. Zacząłem ogarniać się dokładnie w trzydzieste urodziny, a od trzech lat dotykam młodej skóry mojej dwudziestoparoletniej wkrótce żony.
Nie będę powielał bredni, że nigdy nie jest za późno, ale dla Ciebie jeszcze na pewno nie, o ile nie masz jakichś ciężkich chorób.

(tu możesz wstawić sobie scenę z Demonów Wojny Według Goi - "wiadro", czyli "ja się do niczego nie nadaję")
@LostHoldenCaulfield: 89' here, rok temu mój 8 letni związek poszedł się #!$%@?ć, dodatkowo mieszkam za granicą więc swoje szanse na nowy oceniam na -1 (to Szkocja, a ja lubię drobne kobiety ¯\(ツ)/¯). Zakola się robią, 180 nie ma takżę szczerze mówiąc chyba sobie uczciwie odpuszczę, licząc na to że nawet zepsuty zegar w ciągu dnia 2 razy pokazuje dobrą godzinę, i gdzieś kiedyś przy realizowaniu wcześniej wspomnianych tu pasji/wyzwań uda się