Wpis z mikrobloga

#dieta #odchudzanie #rozowepaski #silownia
Jeżeli chodzi o postępy. To mam spadek z 110 kg do 88 kg/ 170 cm. Zaczęłam od połowy marca zeszłego roku. Nie jest to może jakiś wspaniały wynik w przeliczeniu na te wszystkie miesiące, ale i tak jestem lepszą wersją siebie. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wygląda moje ciało, w sumie dzięki temu że wolno chudłam, skóra wygląda naprawdę super i wszystko jest jędrne.
Chciałabym wstawić zdjęcia przed i po, ale wstydzę się tego jak wyglądałam. Już jednak wyglądam jak inny człowiek i jestem z siebie dumna.
Nadal jestem w procesie odchudzania i mam nadzieję, że ten rok otworzy nowy rozdział. Czuję się coraz bardziej sprawna ruchowo i chce więcej ćwiczyć.
Moja dieta nie była idealna, ale zdecydowanie lepsza niż ta która doprowadziła mnie do otyłości. Wprowadziłam też trochę aktywności fizycznej, głównie długie spacery i orbitrek, proste ćwiczenia z hantlami.
Jeżeli ktoś szuka wsparcia, to można do mnie pisać i będziemy się razem motywować (ʘʘ)
  • 41
@pan_filutek: dla mnie takim stoperem jest aplikacja fitatu, wpisuje tam co jem i tyle, widzisz na ile możesz sobie jeszcze pozwolić

Bez tego ciezko by mi bylo trzymać deficyt, bo własnie by bylo: a tam zjem se batona, a zjem jeszcze jedną kromkę.. a tak to kontrola jest ????
@lignocainum też mam 170 cm i też ważyłam 88 kg. Wiem że to nie ideał, ale i tak jest dobrze, a na pewno dużo duuuużo lepiej niż 110. Twój organizm jest ci bardzo wdzięczny. Ja schudłam najpierw 20 kg, to było prawie dwa lata temu, do wagi takiej w miarę ok dla mnie (dotarłam do wagi sprzed pandemii krótko mówiac, czyli przed przytyciem). Teraz znów cisnę i już jest kolejne -5kg. Jestem
@lignocainum: najgorsze co mozesz zrobic to zachlysnac sie komplementami, ktore pewnie bedziesz dostawac lub juz dostajesz bo ludzie widza zmiane. Zabije to Twoja motywacje i rozluźnisz sie z dieta i treningami. Pamietaj caly czas, ze jestes w procesie oraz jaki jest Twoj cel. Nie spocznij poki go osiagniesz. Powodzenia!!!
@lignocainum ja piję bolero, za 20 zl mam 100g proszku na pewnie z 50 litrow, zero kalorii a sie nawadniam bo sama woda mi nie wchodzi.

Batoniki i serki/jogurty jedz proteinowe, ostatnio w biedrze jest tego od groma. Potrzeba wiecej kcal, zeby organizm przetrawil bialko niż cukier czy tluszcz. 30℅ energii zjedzonej z bialka jest przeznaczone na strawienie tego bialka - TEF sie to bazywa. Unikaj tluszczy, tam to tylko 3℅, cukier