Wpis z mikrobloga

Czy wy też nie możecie się doczekać przydziału do okopu? Będzie świetna zabawa, pizgajacy mróz, szczury, tutaj kolega puścił pawia że stresu, tam innemu puściły zwieracze, ach i jeszcze ten wspaniała nutka niepewności czy akurat za chwilę nie #!$%@? w ciebie pocisk artyleryjski czy inne gówno które jest warte więcej niż twoje życie plus życie jeszcze z 5 innych podludzi.
Ale taki los bohaterów, trzeba walczyć za kołchoz z minimalną na zlecenie reszta pod stołem, za pokój który wynajmujesz bo o własnym mieszkaniu to może dopiero koło trzydziestki piątki zaczniesz marzyć, za kobietę której nie masz a te które spotykasz to patrzą na ciebie z pogardą. Pominiemy już dokładny opis upodlenia jakie na ciebie spada gdy wszyscy dokoła dostają jakieś ulgi, zniżki, dopłaty, świadczenia, dodatki, tylko ty samotny podludz musisz na to wszystko robić jeszcze udawać jaki to jesteś szczęśliwy z tego powodu inaczej oskarżenia o mizoginie, faszyzm itp.
Jakiego pecha będą miały juleczki i oskarki z bogatymi i wpływowymi starymi. Zostanie im odebrany ten przywilej obrony kraju własną piersią i honory z tym związane. Co jest lepsze bohaterskie leżenie w błocie czy impreza w klubie w Niemczech czy innej Hiszpanii ? Zresztą kiedy ty będziesz na starość wspominać kolegą spod mostu jak to było gdy gdzieś ,,zapodziały" się zimowe mundury czy rację żywnościowe, jak na jakimś obozie przetrwania wersja hard - ludzie za takie rzeczy płacą kupę kasy a ty masz za frajer, tak oskarki i juleczki co ? Nic nie będą mieli do opowiedzenia ,,phatetih" xd nawet mi ich trochę żal.
A po wojnie czeka cię łatka bohatera, może medal za przeżycie w jednym kawałku. W nagrodę z a twoje poświęcenie będziesz mógł wrócić do kołchozu kołchozu którego bossem właśnie został Oskarek wracający z wycieczki w Hiszpanii, no ale to tylko jak wróciłeś w jednym kawałku, jak nie masz nóżek albo rączek to instant lecisz pod most a nie dopiero jak staniesz się stary i niedołężny. Pod most albo na inne wysypisko byle by nie psuć widoku kuleczce która założyła rodzinę z Hansem.
Kompletnie nie rozumiem czemu młode podludzie tak bardzo nie chcą umierać za kraj, czemu hasełka o powinności i honorze przestały działać

#blackpill #polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #redpill # logikaniebieskichpasków #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #
  • 14
@harold97: ja nie mogę się doczekać serio. Wolę żyć jak żołnierz i zginąć jak chłop niż wegetować przez najbliższe 40 lat na poziomie który mam XD może chociaż ławkę w szkole nazwa moim imieniem XD zawsze ktoś przyjdzie na grób przeczyta tablicę, koledzy świeczki zapal.
@WielkiPowrut88: Przyjdzie Ci wezwanie i się zesrasz w majtki, jedź pierwszy bronić polskich Januszy biznesu, developerów i polityków którzy każdego dnia srają ci do tej durnej polskiej mordy.
Przyjdzie Ci wezwanie i się zesrasz w majtki


@LukasUK: Przykro mi, zdrowie mi nie pozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jedź pierwszy bronić polskich Januszy biznesu, developerów i polityków


od tego są przegrywy

Inwektywy pominę. Nikt mi nigdzie nie defekuje. Dobrze żyje mi się w Polsce i cieszę się ze jest tylu chętnych do obrony jej granic. Ja niestety nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°