Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnio przypadkiem odkryłam z kolegą coś popieprzonego. We wrześniu tamtego roku, dostałam kilka dziwnych SMS'ów, i telefon z numeru prywatnego. Jakiś mężczyzna dyszał do słuchawki, dopóki się nie rozłączyłam. Początkowo uznałam to za głupi żart i zapomniałam o tym na kilka miesięcy.

Ostatnio jednak wróciłam do tego myślami. Mój kolega, nie licząc na jakiś spektakularny efekt, wpisał owy numer w przeglądarce. To co tam zobaczyliśmy, naprawdę ryje mi głowę. Numer ten wyszukiwany był ponad 4 TYSIĄCE RAZY tylko na JEDNEJ z kilku stron. Łącznie liczna wyszukiwań przekracza pewnie ponad 10 tysięcy. Facet ( z tego co piszą kobiety na stronach) przedstawia się jako Marcin. Najstarsze wpisy jakie udało nam się znaleźć, sięgają 2020 roku. Najnowszy na te chwilę, jest z datą 23 grudnia 2023 roku.

Głuche telefony, dziwne SMSy, podobno nawet nagie zdjęcia i próby umówienia się na spotkanie. Pan Marcin odpuszcza pisanie po kilku wiadomościach zostawionych bez odpowiedzi, ale skala tego wszystkiego jego OGROMNA. Z tego co dało się wywnioskować, dzwoni on prawdopodobnie na losowy numer, aby po głosie dowidzieć się, czy odebrała kobieta. Jeśli tak, to kontynuuje rozmowę już poprzez SMS'y. W żadnym komentarzu nie wyczytałam, żeby odezwał się do słuchawki choćby słowem, jedynie sapanie. Wiadomości jakie wysyła (załącze screena SMS'ów do mnie) to głównie zapewnienia, o tym że zna się z kobietą, do której pisze: "Nie pamiętasz mnie?", "To ja, Marcin", komplementy i pytania typu "Śpisz?", "Jesteś tam?". Ilość nękanych przez niego kobiet, jest wręcz nie do opisania. Osoby, które wystawiły opinie na stronach ( łącznie może być ich około 100), to na bank, tylko garstka z tych, do których od ponad czterech lat dzwoni i pisze.

Osobiście niepokoi mnie fakt, że w SMSie do mnie, nie przedstawił się mi, jako Marcin. A jako "M", co niestety pociągnęło za sobą wrażenie .. że mogłabym znać tę osobę osobiście. Przeraża mnie to. Pomyślałam tak dlatego, że mógłby prawdopodobnie nie podać mi pełnego imienia, żeby zwyczajnie nie pozwolić mi zbyt szybko domyślić się z kim mam doczynienia. Tak jak mówiłam, facet odpuszcza sobie pisanie po kilku nieudanych próbach, ale wciąż sam fakt, że robi to od tylu lat i wydzwonił już takie ilości kobiet w Polsce, przyprawia o zawroty głowy.

Na świecie nie brakuje dziwaków, ale niektóre rzeczy zawsze będą mnie zaskakiwać. Dodaje mowy tag #panm, bo jestem ciekawa czy jakaś #rozowepaski, kojarzy temat, a może nawet nie wiedziała na jaką skalę się to rozciąga.
Imm0rtal_Girl - Cześć, ostatnio przypadkiem odkryłam z kolegą coś popieprzonego. We w...

źródło: IMG_20240116_030158

Pobierz
  • 53
Osobiście niepokoi mnie fakt, że w SMSie do mnie, nie przedstawił się mi, jako Marcin. A jako "M", co niestety pociągnęło za sobą wrażenie .. że mogłabym znać tę osobę osobiście.


@Imm0rtal_Girl: wtf xD przecież to oczywiste że nie wie i bada grunt. Kto normalny przedstawia się literką. Jeszcze inicjały to bym zrozumiał. Jakby mi się prawdziwy znajomy tak przedstawił to by musiał następnego dnia osobiście się do mnie wybrać i
@Elec: Chodzi mi tutaj o to, że w większości przypadków do kobiet najlepierw dzwonił, a później pisał ( jak już po głosie poznał, że to kobieta) i od początku przedstawiał się pełnym imieniem. W moim przypadku ( nie twierdzę, że jestem jedyna ale jest to dziwne). Pisał tylko inicjał, a zadzwonił do mnie dopiero jak nie odpisałam na "Puk Puk" xD Dlatego pomyślalam, że mógł skądś widzieć od początku, że pisze
Koleżance gość bydlaka wysłał tak o, bez niczego. Koleżanka jakimś cudem.kojarzyla nr tel. Okazało się, że kiedyś miała go blabla carem zabrać skądś, ale jakoś przed wyjazdem anulował utkwił jej numer tel.jakos. przekazała koledze policjantowi jego numer, a ten sprawdził, że gość już miał parę zgłoszeń na siebie za wysyłanie takich wiadomości. Pojechał do niego na rozmowę i gość pisał potem z przeprosinami i że już tak wiecej nie będzie.
@Imm0rtal_Girl: jedna literka daje większe możliwości, bo sama na pewno znasz jakiegoś faceta na M.

Co do typa, to jakiś świr. Ciekawe czy udało mu się z jakąś umówić. Patrząc statystycznie, na pewno jakaś laska poznała niedawno "M" i akurat nie miała jego numeru lub na taki odzew czekała.

PS wystawialas coś na sprzedaż w necie? Twój numer jest gdzieś dostępny?
Niekoniecznie musi wybierać losowe numery, może mieć jakieś źródło lub
@Imm0rtal_Girl: Myślę, że Marcin bardzo chciałby oddać działający laptop, kontakt tylko telefoniczny (na sms nie odpisuje). Co ciekawe, ogłasza się na prawie wszystkich portalach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)