Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (24 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) nie piję dalej. 24 dni już, szybko to leci troszkę, głównie przez to, że mam sporo zajęć pobocznych. Wiadomo, że siłownia, ale też staram się spędzać czas wolny w fajny sposób jak czytanie książek, oglądanie filmów czy… NO WŁAŚNIE XD. Już jakiś czas temu mówiłem o HUOPSKIM VLOGU i dzisiaj go skończyłem montować, więc zamiast obrazka na końcu postu macie… link do CHŁOPSKIEJ DYSCYPLINY. Proszę o szczere opinię, bo nie robię tego by być sławnym vlogerem, od zawsze po prostu interesowałem się nagrywaniem/montażem no to się powygłupiałem i są tego efekty XD.

CZAS WOLNY DLA JEGO
Tak jak wspomniałem w ostatnim poście, zabrałem się za ograniczenie czasu spędzanego na wykopie/reddicie/youtube. Jednocześnie też troszkę zwolniłem, bo wiele osób radziło mi, że ja #!$%@? się zabieram za 20 rzeczy na raz i po tygodniu się wypalę jak kiep żula XD. Dlatego postanowiłem nie robić sobie wielu „postanowień” w stylu: nauka C#, czytanie książek i milion innych rzeczy.

Zrobiłem jedno postanowienie. Ograniczenie czasu spędzanego na bezsensownym scrollowaniu internetu. Nieważne czy zamiast tego będę się uczył C#, Duolingo czy czytał książkę. Na ten moment cel był w ograniczeniu tego nawyku i się udało. W sumie to mimowolnie też zabrałem się za jedną rzecz a nie 20 różnych, i po prostu czytałem książkę o kosmosie (Błękitna Kropka – Carl Sagan). Nie przesadzałem też, tylko robiłem to wieczorem, i w weekend nad ranem.

DIETA I SIŁOWNIA
HUOP JEST DEBILEM XD. No co tu dużo mówić, ostatnio spojrzałem na siebie w lustrze i kurde… morda brzydka, norwood straszny, ale chyba coś tam się sylwetka zmieniła lekko, brzuch jakby mniejszy. Wskoczyłem na wagę a tam bez zmian więc napisałem posta na #mikrokoksy i mi poradziły chłopy, żebym obwody mierzył a nie #!$%@?, wagę XD

OFICJALNY POMIAR XDD:
- BICEPS BOŻY – 31 cm
- ŁYDKA NIELUDZKA – 36cm
- UDO KUSZĄCE – 57
- BEBZON - 93/89 (spoczynek/spięty)
- KLATA OKURATNA – 92

Pomiary bez pompy xD. Sprawdzę za 3 miesiące jak się zmienią. No i w sumie to tyle. Zapraszam chętnych na seans boży a sam idę #!$%@?ć rybkę. A no i zabieram się za montowanie dokumentu o #ufo który kiedyś zacząłem i nie skończyłem, może tym razem się uda XDD.

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #mikrokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (24 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) nie piję dalej. 24...
  • 13
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: całkiem fajny vlog, spoko się oglądało. Technicznie też spoko, montaż dobry. Coś co bym może poprawił to czasem było za ciemno, można by rozjaśnić w jakimś edytorze.
Nie wiem czy będzie zainteresowanie takim tematem, czyli życie na wsi, ale jakbyś robił różnorodne tematy to było by ciekawie.
Naprawdę fajnie by było gdyby byli inni ludzie w filmie. Może jakieś wywiady z lokalnymi rekinami biznesu, albo nawet zatrudniać Julki i robić
  • Odpowiedz
  • 2
@In_thrust_we_trust: Komisjonowanie, #!$%@? z wózkiem ze skrzynkami i zbieram produkty które wyskakują na skanerze. Kilometrów narobię ale skłamałbym mówiąc, że się nadźwigam jakoś dużo. Dojazdu jednak #!$%@? wychodzą bo łącznie z nimi to jakieś 13h mi wychodzi bycia "w pracy"
  • Odpowiedz