Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że smutno mi się wczoraj zrobiło jak czytałam komentarze pod wpisem o karmieniu piersią.

Najgorsze były te wyśmiewające ból dziecka z głodu i każące kobiecie karmiącej dziecko iść z nim do kibla oraz twierdzenie, że kp jest tak samo obrzydliwe jak srający menel. W filmie Symetria była taka scena, w której skazanemu za przestępstwo pedofilowi zabroniono jeść z innymi więźniami przy stole, usłyszał wtedy: "nie będzie ta k**** jadła przy blacie, niech żre w kiblu". Było to największe poniżenie najniższego w hierarchii więźnia.

Smutne, że promowanie nienawiści do dzieci i matek osiągnęło taki poziom, że ludzie nie widzą nic złego w kazaniu jeść w obsranym kiblu małemu człowiekowi tylko dlatego, że istnieje i musi zjeść żeby przeżyć.

#karmieniepiersia #dzieci #macierzynstwo #tacierzynstwo #tatacontent #gorzkiezale
WielkiNos - Powiem wam, że smutno mi się wczoraj zrobiło jak czytałam komentarze pod ...

źródło: temp_file3599900073121012634

Pobierz
  • 35
@WielkiNos: jest trochę prościej jak jest do tego dedykowana przestrzeń. Fajna jest popularyzacja pokoju dla rodzica z dzieckiem - tak oddzielnie od toalet że jest nawet przewijak.

Z drugiej strony nie dziw się, bo jak jakaś tępa strzała zmienia pieluchę na stoliku w restauracji, a potem zamiast jakoś dyskretnie nakarmić, wywala cały bufet na wierzch to jednak nie jest fajne. A potem to się eskaluje
@WielkiNos: szczerze mówiąc nie wiem o co w tym chodzi, bo z jednej strony niektórym przeszkadza że ktoś karmi piersią a z drugiej strony niektórzy wulgarnie się ubierają i jest wszystko git. Inna sprawa że większość to wylewa swoje żale na wykopie, a nigdy by nie zwróciło na to uwagi w rzeczywistości więc... szkoda to czytać
@WielkiNos to jest przykre. Karmiłam piersią prawie 2 lata, moje dziecko nigdy nie zaakceptowało butelki (czy z moim mlekiem czy z modyfikowanym), nigdy nie zaakceptowało żadnego smoczka. I co miałam zrobić? Karmiłam w miejscach publicznych, chociaż zawsze się trochę okrywałam i na szczęście nigdy nikt mi nic złego nie powiedział.
Smutne, że promowanie nienawiści do dzieci i matek osiągnęło taki poziom, że ludzie nie widzą nic złego w kazaniu jeść w obsranym kiblu małemu człowiekowi tylko dlatego, że istnieje i musi zjeść żeby przeżyć.


@WielkiNos: ciekawe co było pierwsze- od razu był hejt na karmienie piersią i przewijanie, czy może - może - jednak było tak, że laska przewijała gówniaka na stoliku w knajpie albo gdzieś przy ludziach, wywalała cyca na
tellet - >Smutne, że promowanie nienawiści do dzieci i matek osiągnęło taki poziom, ż...

źródło: Capture (2)

Pobierz
  • 2
@assninja pamiętam jak z rok temu robiłam ankietę czy facetom przeszkadza karmienie piersią w miejscach publicznych i jakiś przegryw napisał, że nie ma nic przeciwko, bo to jedyna okazja żeby zobaczyć na żywo nagą kobiecą pierś.
@WielkiNos: rozwiązanie jest proste, normalizacja karmienia piersią, ze wszystkimi tego konsekwencjami jak normalizacja patrzenia na karmienie piersią. Jak coś jest normalne, to można to normalnie obserwować. Jak jest jednak intymnym tabu, to nie powinno się tego robić w miejscu publicznym. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka, a ja nie mam ochoty kombinować w którą stronę mam patrzeć, żeby zaraz uprzywilejowania matka nie zrobiła afery. Od tego momentu nikt normalny nie
@WielkiNos Do takiej dziczy prowadzi antynatalistyczna narracja mainstreamu, która zniechęca ludzi do posiadania dzieci oraz skrajny egoizm tych dupków, którzy myślą tylko o sobie, a nie pomyślą, że inni też mają swoje potrzeby. A to jest robienie z igły widły, bo przecież tego cycka ledwo co widać, nie trwa to długo i nie ma przymusu oglądania.
@WielkiNos: żona zawsze kiedy była potrzeba karmiła publicznie, nigdy nikt nic nie powiedział, nigdy też nie widziałem, żeby ktoś krzywo patrzył. Czasem pytaliśmy o jakiś ustronny kąt w restaracji i nikt nam kibla nie wskazywał. Nawet raz dostaliśmy klucze od pokoju hotelowego nad knajpą, żeby przebrać i nakarmić dziecko. Wystarczy wyjść z internetu. Polecam.
Najgorsze były te wyśmiewające ból dziecka z głodu i każące kobiecie karmiącej dziecko iść z nim do kibla oraz twierdzenie, że kp jest tak samo obrzydliwe jak srający menel


@WielkiNos: To są imbecyle. W starożytnych demokracjach nie mieliby praw wyborczych, bo za tak debilne poglądu potrąciliby je, na rzecz imigrantów z krajów 3 świata.

Nie ma co się nimi przejmować. Nie wina psa że gryzie.