Wpis z mikrobloga

Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycja wykopków, którzy uciekną za granicę przed śmiercią na froncie wojennym. Ekspert uważa, że kraje UE i NATO będą mogły odsyłać polskich obywateli do kraju w celu przymusowej mobilizacji.

Oczywiście w internecie wszyscy piszą: "to wyjadę do Paragwaju XD". Ale jaka jest prawda - dobrze wiecie, gdy wyłączacie internet i zostajecie z myślami sam na sam.

Większość z was nie wyjedzie bo nie będzie miała ani gdzie, ani za co. A pogodzenie się z brakiem prawa do samostanowienia o sobie, z faktem bycia niewolnikiem państwa i wojska - to rzecz najtrudniejsza.

Na pocieszenie: wasze koleżanki, które nie posiadają kategorii wojskowej, będą w tym czasie dobrze się bawić za granicą, a w przerwie między plażowaniem, a wyjściem do klubu być może wrzucą jakiś wspierający wpis na Instagramie. Chociaż tyle dobrego.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojna #wolski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #depresja
sildenafil - Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycj...

źródło: 1000000255

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@sildenafil: rozwiązanie to mieszkanie w jakimś kraju UE i w razie co szybkie #!$%@? poza Unię póki nie wejdą tego typu przepisy. Albo po prostu trzeba mieć odłożoną kase na czarna godzine, w razie gromadzenia sie wojsk rosyjskich po prostu wyjazd do jakiejś kolumbii czy coś.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Ja to nie rozumiem jednej rzeczy. Mamy prawo żądać wydania obywateli Polski, bo jesteśmy w NATO/UE, to dlaczego nie mamy prawa żądać wysłania wojsk NATO/UE? Po co żądać wydania obywateli Polski skoro możemy żądać wysłania wojsk?
  • Odpowiedz
@Davidozz:

Gdyby Niemcy wygrały wojnę to pisałbym po niemiecku. Co by to zmieniło w moim życiu?


Akurat dla Niemców byliśmy Untermensch więc, albo by Cię wcale nie było bo by Ci dziadków zamordowali, albo byś był niewolnikiem jak murzyni kiedyś.
  • Odpowiedz
  • 0
@sildenafil wszystko fajnie. Ja wyjadę i zostawię rodziców oraz bliższą rodzinę jak ostatnia egoistyczna #!$%@?? Nie koniecznie uśmiecha mi się "walczyć" o polityków, ale doskonale wiem że ludzie których kocham nie uciekną bo rzadko co opuszczają swoje miasto a co dopiero mają pojechać zaczynać od zera w innym państwie
  • Odpowiedz
Już widzę jak jakaś policja w Niemczech lata po skłotach i szuka polaków, pakuje ich i odwozi do Polski XD
  • Odpowiedz
  • 1
@RetNom:

Ja wyjadę i zostawię rodziców oraz bliższą rodzinę jak ostatnia egoistyczna #!$%@??


A co,. jeżeli to Twoja rodzina wyjedzie, a Ty zostaniesz sam jak frajer?
  • Odpowiedz