Wpis z mikrobloga

Mirki!!!

Moi sąsiedzi to wyższy level beszczelności ale to co się dzisiaj odrąbało to już nchyba level master.
W wielkim skrócie.
Mieszkam w dużym poniemieckim domu, gdzie mieszkają łącznie trzy rodziny.
Moi sąsiedzi zajmują mieszkanie na parterze a pod nimi jest tylko piwnica. W listopadzie zaczęli tak remont, wywalając wszystko na części wspólne w tym uwaga... Pralkę z suszarką,które postawili sobie l na korytarzu ( części wspólnej). Oczywiście żadnego zapytania, czy komuś to przeszkadza nie było bo i po co. Zawsze jak robią pranie na korytarzu( części wspólnej) to śmierdzi proszkami itp na całą klatkę. Więc jak czuje tylko że pranie się robi to otwieram okno by się wywietrzyło. I teraz uwaga!!! Zdemontowali klamki do okien tak aby każdy mógł się rozkoszować praniem ich gaci.

Jak macie ochotę na zdjęcia to 10plusów i wrzucam!!!

Aż musiałam wyjść z domu by to rozchodzić.

#dom #sasiad #problem #wroclaw
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majjja_domowa: No nie wiem, jak to bym się bał tak prać na korytarzu. Ktoś może do prania dorzucić np. jakiś barwnik spożywczy, albo nadmanganian potasu (do kupienia w aptece jakby co) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sąsiad piętro niżej ma na przejściu biurko i dwa krzesła i codziennie tam siedzi 18-23 paląc p-------y, pijąc piwko z kufla i oglądając kabarety


@DomeN: ciekawe jaki tu ma nick.
  • Odpowiedz
@dizzydom nie mamy niestety wspólnoty.


@majjja_domowa to są wasze lokale, czy wszyscy jesteście najemcami? Bo jeśli to są wyodrębnione lokale w tym budynku to jak najbardziej macie wspólnotę mieszkaniową, bo ta się tworzy automatycznie po wyodrębnieniu pierwszego lokalu. Do 3 lokali jest tzw. mała wspólnota mieszkaniowa do której się stosuje przepisy Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego o współwłasności. Nie musicie wybierać zarządu, współwłaściciele sami się wszystkim zajmują, w zależności
  • Odpowiedz
@majjja_domowa: wypierz u nich ścierki raz w tygodniu albo stare koce xdd. Pomysł z gownem najlepszym jakby się pytali czy coś wiesz zgoń na młodzież albo Ukraińców :D
  • Odpowiedz
@zielono_mam_w_glowie no chyba, że tak. Choć i tak lepsze to niż, palenie na klatce (takie regularne i natrętne bo jak sporadycznie jakiś sąsiad wyjdzie na fajeczke to też nie ma co rwać włosów z głowy), worki że śmierdzącymi śmieciami, walące trepy.

  • Odpowiedz