Wpis z mikrobloga

Mirki!!!

Moi sąsiedzi to wyższy level beszczelności ale to co się dzisiaj odrąbało to już nchyba level master.
W wielkim skrócie.
Mieszkam w dużym poniemieckim domu, gdzie mieszkają łącznie trzy rodziny.
Moi sąsiedzi zajmują mieszkanie na parterze a pod nimi jest tylko piwnica. W listopadzie zaczęli tak remont, wywalając wszystko na części wspólne w tym uwaga... Pralkę z suszarką,które postawili sobie l na korytarzu ( części wspólnej). Oczywiście żadnego zapytania, czy komuś to przeszkadza nie było bo i po co. Zawsze jak robią pranie na korytarzu( części wspólnej) to śmierdzi proszkami itp na całą klatkę. Więc jak czuje tylko że pranie się robi to otwieram okno by się wywietrzyło. I teraz uwaga!!! Zdemontowali klamki do okien tak aby każdy mógł się rozkoszować praniem ich gaci.

Jak macie ochotę na zdjęcia to 10plusów i wrzucam!!!

Aż musiałam wyjść z domu by to rozchodzić.

#dom #sasiad #problem #wroclaw
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sruba_m3: też się zastanawiam, jak pranie może śmierdzieć? :/ oczywiście, że są różne zapachy proszków, jeden pasuje temu, drugi innemu, ale podczas prania nic przecież nie śmierdzi :D zapach może być ewentualnie przy wyjmowaniu prania, używam różnych kapsułek anie proszków, ale jeszcze się nie spotkałem z tym żeby to skziło całe otoczenie swoim zapachem XD
  • Odpowiedz
@majjja_domowa: Uważaj bo jeszcze przyjedzie jakiś wykopek, przekopie ten szpermel i będziesz miała kłopoty. Najlepiej to zgłosić do straży pożarnej, brak drogi ewaku. i pracujące urządzenia w niedozwolonym miejscu. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
  • 3
@majjja_domowa Zrób zdjęcie podłączeń tej pralki. Jaka woda zimna czy ciepła, gdzie odpływ i skąd prąd. Zbieraj zdjęcie do ewentualnego zdloszenia na policję, gdyby was okradali.
  • Odpowiedz
@majjja_domowa: ja na parterze mam cyganów co robią burdel a na górze stara sąsiadkę co się zdążyła rozmnozyc i razem z córką zima czy lato otwierają wszystkie okna na strychu i korytarzu i nic nie zrobisz. A na 1 piętrze też jest jedna stara co oba drzwi otwiera do klatki
  • Odpowiedz
@majjja_domowa zalej te kaski, buty i cały szmelc olejem po frytkach. Do pralki wlej atrament albo inny barwnik. Obserwuj.

Tylko wcześniej zalep guma judasza sąsiad żeby mieć pewność że nie nagrywają klatki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@skeeball: udało się coś z nimi zrobić, czy tak sobie żyją? Na samej górze to jeszcze pół biedy, ale jak to jest pode mną, a na klatce nie ma okien tylko leci wszystko do mnie na górę i mnie truje.. rozmowy nic nie dają..
  • Odpowiedz
@majjja_domowa: najlepiej nagrzewać się, #!$%@?ć, robić podchody i bez konsultacji z innymi których sprawa dotyczy podejmować decyzję.

I ty i są siedzi jesteście spierdoksami, nie potraficie żyć obok siebie, normalnie rozmawiać ani działać. Gówniane pranie przerasta wasze wspólne możliwości komunikacji.
  • Odpowiedz