Wpis z mikrobloga

Obejrzałem kilka odcinków The Office, uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial i szczyt humoru. Zazwyczaj podawany za wzór przy krytyce innych seriali z podobną konwencją jak np. #1670

Odcinki mają po 20 min, a dłużą się jakby trwały godzinę, do tego większość sytuacji to taka żenada, która zwyczajnie nie bawi, wszystko jakieś takie wymuszone, ogółem nuda.
#seriale
fhgd - Obejrzałem kilka odcinków The Office, uznawanego przez społeczność wykopu jako...

źródło: 255

Pobierz
  • 43
Codzienne oświadczenie wykopka o tym jak nie lubi popularnej rzeczy. Mój ulubiony rodzaj wpisu.


@bigos555: generalnie, wyleczyłem się z takiego podejścia po przeczytaniu harrego Pottera (byłem pewien, że to będzie kolejny popularny chłam, a bardzo mi się spodobal).

Jednak co do the office I friendsow, należy zrobić wyjątek i tego rodzaju wpisy pulsować.
@fhgd:

uznawanego przez społeczność wykopu jako nadserial i szczyt humoru


No widzisz, Ty również należysz do społeczności wykopu a uważasz inaczej. Ty lubisz to, ja tamto, a jeszcze inny coś zupełnie innego. Ja na przykład uważam, że oglądanie jakichkolwiek seriali to strata czasu. Każdy ma swoją subiektywną opinie na dany temat, ale to nie znaczy że musimy generalizować i wrzucać całą społeczność do jednego wora.
Możemy o tym rozmawiać i rozmawiajmy,