Wpis z mikrobloga

Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024

Czy wyście ludzi ocipieli? XDD

399 PLN to ja płace za talerzyk, a gdzie jakieś ciasta, wódka, alkohol, muzyka, sala, transport, ksiądz itd.

I to mówię o rzeczach DLA GOŚCI, nawet nie wspominam o jakiś kosztach pary młodej typu garnitury, obrączki, suknia, fotograf.

To już bym wolał grzecznie odmówić i wykręcić się zaplanowanym urlopem/obowiązkami w pracy niż słuchać rad z takiego artykułu.

Ładna odklejka.

#zwiazki #slub #krakow #logikarozowychpaskow
  • 296
  • Odpowiedz
@FatSniper: Mam to szczęście, że nie obracam się wśród takich robaków więc mi to nie grozi.

Dalej nie rozumiesz, że nikt nie chce na tobie zarabiać, ale chodzi o to by nikt do ciebie nie dokładał - dlatego masz mentalność robaka.
  • Odpowiedz
@Skipi1111: Blablabla nie rozumiesz plebsie: to w takim wypadku odmów a nie pchaj się na salony.

I siedź sobie przy poslkim rapie, cieplym tyskim i Rothmasah u siebie w sobotę wieczorem oglądając Miodowe Lata nic mi do tego.

Ale jak idziesz do teatru to nie ubieraj dresu.
  • Odpowiedz
@Hi_Lo_Hi ja zawsze myślałem, że takie wpisy to bait. Do czasu, aż mój „przyjaciel” się żenił i czasem jak spotykaliśmy się na piwko to zaczynał wyliczać ile dostanie od kogo i ile planuje od kogo dostać. #!$%@? nawet zrobili listę, w której zapisali planowo kto ile ma dać patrząc na pracę i majątek XDDDD
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia

Widzę ze Polska B twardo obstaje ze to bajt.


XD


Bo to jest bait. Chyba że twierdzisz, że piszesz na serio, ale to wtedy automatycznie przyznajesz się do bycia głupkiem.

A nie wpadliście na pomysł żeby oszacować koszt takiej imprezy i jak was nie stać to odmówić?


Nie ma takiej potrzeby, nie tak działa zapraszanie na imprezy.

Napić się i nażreć na koszt państwa młodych gdzie powinno być dokładnie odwrotnie bo
  • Odpowiedz
@conamirko

obowiązku koperty nie ma ale trzeba być robakiem żeby za siebie nie zapłacić


Nie, nie trzeba być. Nie każdego stać na nie wiadomo jakie datki. Można dać 500 zł, można 300, a można i 100. Jeśli młodzi to normalni ludzie to nie będą w ogóle do tego przywiązywać wagi.
  • Odpowiedz