Wpis z mikrobloga

Mój teściu oaza spokoju na codzien i cierpliwość potrafił się odpalić po tym jak powiedziałem, że dobrze, że zaczynają się brać za przestępców z PiSu i skazywać ich...
Mówi z ryjem "COooo Kuuuuurrrwa nie mają dowodów, uniewinnieni są, nie mają Kuaaarrwa mać prawa" i dosłownie poczułem się jak bym z psycholem jakimś rozmawial i teściu on wie bo republikę ogląda #!$%@? i nikt mu nie będzie mówić...
JA #!$%@? JAK CI LUDZIE MAJA W BANIACH #!$%@? TO JEST DRAMAT.

#bekazpisu
  • 27
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Pewnie powie, że to jakieś niemieckie/ruskie/lewackie kłamstwa - a jednocześnie bezkrytycznie by łyknął (albo już to zrobił) publikacje w rodzaju "Niebezpiecznych związków Komoroskiego".
  • Odpowiedz
  • 216
@Maly_Jasio: uwierz mi, że nic mu nie pomoże. Nawet jakby PiS wprowadził podatek na jego wypłatę 99% to by powiedział, że dobrze robi PiS bo myśli o dzieciach i będzie więcej pieniędzy jak wnuki dorosną. To jest człowiek ściana.
  • Odpowiedz
@Mtsen: No to masz farta - mój ojciec też gardzi pisem... ale za to jest fanem konfederacji. To jest dopiero głupota której nie rozumiem - bo pisiory wprawdzie mi kradną kasę, ale przynajmniej jemu dają 13tki, 14tki i inne bonusy. Za to konfa by mu kazała zdychać z głodu jeśli sam nie oszczędził/rozkręcił handlu paróweczkami.
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny: te 30% wyborców PiS to nie są wyborcy tylko strażnicy wiary w zbawiciela, rozmowa wygląda identycznie jak przekonywanie do tego że Bóg nie istnieje:
- mam informacje A, PiS musi kłamać bo sam sobie zaprzeczył i zmienia narracje
- no ale oczywiście gdzie ją przeczytałeś? internet - diobeł, tvn - żydy, tvp - tvPO, widzisz twoja informacja się nie liczy, PiS jest świnty
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny: republika ryje banie lepiej niż wciąganie sproszkowanego kartongipsu z proszkiem do prania xD
Leciało to u babci, jak tam zamykali tych dwóch pajacy - w republice upadek państwa, koniec świata, LUDZIE WYJĆĆIE NA ULIDZEEEEE!!!111

I najśmieszniejsze jest to, że pisuary same sobie zgotowały ten los, bo gdyby nie gardzili młodymi ludźmi, to by może ktoś się złapał, a tak to "pod policjom na grochowie" same stare dziady i dalej ta
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny: a moja tesciowa jedzie dzisiaj na marsz tych #!$%@? z pisu xD

I jak tylko cokolwiek powiem nie tak o pis, to zaraz darcie japy jest i KWWIIIIII BO TUSK FUR DEUTSCHLAND.

Natomiast moja wybranka codziennie łapie doła, jak jej tvp #!$%@? relacje z wlasna matka, bo nie da sie z nia normalnie porozmawiac.
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall ale powiedz szczerze. Jest burdel na kółkach skoro izba nadzwyczajna wg PO nie jest sądem i nie ma prawa stwierdzać czy wygaszenie mandatów było prawidłowe czy nie, ale ta sama izba orzeka czy wybory w Polsce są ważne i wtedy już jest sądem. Jedni i drudzy są warci swego. Do wora z nimi a wór do jeziora.
  • Odpowiedz
prezydent ma prawo łaski, ale nie ma prawa uniewinnienia


@Reichsmarschall: to jest za trudny koncept. Mówię serio. Tu wchodzi ślepa wiara w partię, nie pokonasz jej argumentami. Liczą się emocje i prosty przekaz pakowany do łbów prosto z telewizorka.
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny mi się wydaje, że to jest największy problem. Oni się momentalnie wkręcają, nie da się próbować normalnie dyskutować tylko samemu trzeba zacząć krzyczeć albo się poddać. Bo nie da się rozmowy zwrócić ku bardziej spokojnej
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny: Ty czekaj ale jak to? Przecież do niedawna emeryci i ci spod hasełka: "nie jestem za pisem ale" mówili, że w internecie to tylko kłamią i jedynie telewizja mówi prawdę. Fajni ci ludzie, tacy niekonsekwentni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz