Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy bylibyście potencjalnie zainteresowani moją historią - Pytam przez Mirkoanonim, bo jeśli nie, to nie będę rejestrował konta. W skrócie: 160 cm wzrostu, 65 kg wagi (zejście z 97 i utrzymanie), wielkie zakola, brzydki ryj, lvl 35, całościowo 3/10 (realistyczna ocena). To mnie klasyfikuje jako przegrywa bez dwóch zdań - miałem kiedyś konto tutaj, wiem o czym piszę. Z drugiej strony: dziewczyna lvl 21 od dwóch lat (z Azji), jedno dziecko lvl 1, własny dom, zdalna robota (tłumacz 2 trudnych języków), niezłe zarobki. A więc trochę wygryw. Kilka dobrych lat temu przyswoiłem sobie mocno blackpill, wykorzystałem to, co miałem (np. kasę po rodzicach - dłuższy temat, wykształcenie i znajomości, żeby wkręcić się w dobrą pracę) i ściągnąłem sobie laskę z zagranicy. Moja historia może się przydać brzydalom bez szans na dziewczynę, którzy jednakowoż mają jakieś zasoby finansowe i są ogarnięci zawodowo. Jeśli nie będzie zainteresowania, to nie mam zamiaru się narzucać. W razie czego piszcie w komentarzach i ewentualnie plusujcie - a wtedy będzie ciąg dalszy już z właściwego konta.

#blackpill #p0lka #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
160 cm wzrostu, 65 kg wagi (zejście z 97 i utrzymanie), wielkie zakola, brzydki ryj, lvl 35, całościowo 3/10 (realistyczna ocena

To jakie wymagania trzeba spełnić żeby byc 1/10 xd
Moja historia może się przydać brzydalom bez szans na dziewczynę, którzy jednakowoż mają jakieś zasoby finansowe i są ogarnięci zawodowo.


@mirko_anonim: Nie lepiej zwyczajnie zaakceptować fakt, że jest się facetem gorszego sortu, niż sprowadzać jakąś dziołchę ze slamsów?
@Pharos: sam jesteś gorszego sortu. A jeżeli bycie "lepszego sortu" oznacza możliwość bycia wibratorem z portfelem, takim samym jak stu przede mną, stu po mnie i stu w trakcie, to ja dziękuję za takie coś.
@Pharos:

ze slamsów

a jeżeli dziewczyna jest ładna, wesoła i ma dobre serce, to facet ma kompletnie gdzieś, że jest biedna. Pieniądze można zdobyć, to psychiczna normalność jest dziś na Zachodzie czymś nienormalnym.
@mirko_anonim: założenie konta trwałoby krócej niż pisanie tego trailera do tego baita. A z punktu widzenia możliwości zdoksowania ciebie przez jakiegoś wykopka, nowe konto jest zupełnie równe wrzutce z anonima.