Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelk!

Niecały rok temu postanowiłem w końcu otworzyć swój własny piwniczany przybytek - sklep z elementami LEGO na Brick Link (to taki największy internetowy market z klockami).

Wszystkie klocuchy są nówki-funkiel-nieśmigane, nie muśnięte kurzem i światłem słonecznym - szczelnie zamknione w swoich plastikowych sarkofagach (oczywiście Duńczyk płakał jak sprzedawał)

Także jak ktoś potrzebuje pojedyncze elementy, figurki, zwierzaki, roślinki itp to zapraszam serdecznie - na hasło WYPOK - zniżka 5%! ( ͡ ͜ʖ ͡)

(wystawiam też na OLX, jak ktoś potrzebuje to fakturkę też da radę)

https://store.bricklink.com/herezjushbricks&utm_content...

zapewniam całodobową pomoc w nawigacji po stronce jak cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro i miłego!

#lego #legotechnic #klocki #klockilego #bricklink #biznes #hobby
Oktawiusz - Cześć Mirki i Mirabelk!

Niecały rok temu postanowiłem w końcu otworzyć s...

źródło: 20240109_114023

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Oktawiusz napisałeś za klocuchy są nówki funkiel nie śmiganie, a potem piszesz że odkupujesz po taniości zestawy. Coś kręcisz Pszemek ((oo))
  • Odpowiedz
@Oktawiusz: ciekawy jestem zarobkow, jakis rok temu moj znajomy sie tym zajal, teraz po roku dysponuje klockami w magazynie wartymi ok 50 tys zlotych, i mowil ze niezle zarabia
  • Odpowiedz
  • 2
@Przypadkowy: Myślę, że od kilku lat te proporcje są już mocno zaburzone - LEGO ciśnie mocno marketingowo i produktowo w dorosłego klienta, który częśto nostalgicznie chciałby sobie poskładać klocki a za dzieciaka nie bardzo była kasa i dostępnosć
  • Odpowiedz
@Oktawiusz: Szacun, ja kiedyś może dzieciakom taką ściankę zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co jeszcze nie ogarniają klocków (lvl <1) ale już powoli rozglądam się za zestawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy: to na razie dodatkowe źródło dochodu - miła odskocznia od dosyć intensywnej branży eventowej w której też działam - forma relaksu, gdzie w ciszy i spokoju można sobie poobcować z klockami :) oczywiście składam również swoje autorskie zestawy, głównie w tematyce post apo - gdzieś tu wrzucałem swoją makietę nad którą pracuję
  • Odpowiedz