Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelk!

Niecały rok temu postanowiłem w końcu otworzyć swój własny piwniczany przybytek - sklep z elementami LEGO na Brick Link (to taki największy internetowy market z klockami).

Wszystkie klocuchy są nówki-funkiel-nieśmigane, nie muśnięte kurzem i światłem słonecznym - szczelnie zamknione w swoich plastikowych sarkofagach (oczywiście Duńczyk płakał jak sprzedawał)

Także jak ktoś potrzebuje pojedyncze elementy, figurki, zwierzaki, roślinki itp to zapraszam serdecznie - na hasło WYPOK - zniżka 5%! ( ͡ ͜ʖ ͡)

(wystawiam też na OLX, jak ktoś potrzebuje to fakturkę też da radę)

https://store.bricklink.com/herezjushbricks&utm_content...

zapewniam całodobową pomoc w nawigacji po stronce jak cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro i miłego!

#lego #legotechnic #klocki #klockilego #bricklink #biznes #hobby
Oktawiusz - Cześć Mirki i Mirabelk!

Niecały rok temu postanowiłem w końcu otworzyć s...

źródło: 20240109_114023

Pobierz
  • 48
@gharman: jest z tego fajna kasa - ale to podejrzewam przy 800k - 1 mln klocków odpowiednio zróżnicowanych. Można wtedy spokojnie żyć tylko z tego. Chociaż pracy przy takiej ilości jest od groma - kilka osób to minimum. Ja na razie mam niecałe 300k i sam czasami ledwo daje rade :P
@ladzik: wszystkie są nówki (co prawda mam kilka używanych akcesoriów do figurek ale to jakiś 0,01 % całości - oczywiście opisane jako używane). Klocki pochodzą tylko z nowych zestawów, które kupuje na promkach (tylko wtedy ma to jakiś sens) - zdarza się też kupić nowy zestaw od kogoś z OLX jak jest dobra cena albo elementy n asztuki ze scianki PaB
@KONONOWlCZ: w sumie dobre pytanie - tym bardziej, że kilka miesięcy temu była akcja gdzie Brick Link był wyłączony na kilka dni. Na chwile obecną traktuje to jako dodatek do swojego głównego źródła zarobku, bardziej jako zajawkę, nie opieram swojego dochodu tylko na LEGO :) a jak Brick Link padnie to będę miał dużo materiału do skończenia makiety :P
@piowit: przy 300k które teraz mam, wychodzi średnio od 4-5k (raz mniej raz więcej) więc żeby się z tego utrzymać i jeszcze prowadzić działalnosć to średnio - na razie to dodatek do głównego źródla utrzymania
@Oktawiusz a tak z ciekawosci to trzeba polowac na konkretne klocki/zestawy czy po prostu kupujesz kazdy w dobrej cenie zeby miec czesci, bo i tak +/- wszystko schodzi?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oktawiusz: bez światła klocki też się psują. Białe żółknie a w wszystko z dłuższym czasem zrobi się kruche.

No i hit. Większość kolekcjonerów klocków to zbieracze, prawie nic nie budują
@Oktawiusz: Pozwól że się podepnę ale mam pytanie klockowe - mam model Tumblera Batmana ì chciałbym zrobić z niego unikalną wersje z białym pokryciem. Czy jest jakiś sposób żeby gdzieś kliknąć chcę ten zestaw tylko że biały czy muszę mozolnie wyklikiwać klocki na jakimś serwisie - jeśli tak to gdzie najlepiej?