Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks #tinder

Jakie macie podejście do ONS u laski? Załóżmy, że szukacie związku, poznaliście kogoś z kim macie spoko vibe, podobacie się sobie. Po jakimś czasie dowiadujecie się od niej, że przed Wami miała epizod kilku ONS, do tego kilka kilkumiesięcznych związków i ze dwa dłuższe. Powiem szczerze, że straciłbym do niej cały szacunek i nie wyobrażam jej sobie jako żony. To, że miała kilka związków jest normalne, ale ONS?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
@4mmc-enjoyer: upiles sie?

@zonecom wolisz konkurować i być porównywany do np. 3 chłopów, czy do połowy Warszawy?


oczywiscie ze wole byc lepszy niz polowa warszawy niz od trzech obszczumurkow z wiochy pod powiatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przedstawiles to jakbys marzyl o graniu w dodatkowej 19stej lidze, ktora stworzono tylko po to zebys w ogole mial miejsce w jakiejs tabeli i zalapal sie na dotacje XDDDD

@mirko_anonim: spytaj co ona rozumie przez ONS, raz kolezanka myślała, że walenie konia to lód
inaczej jak ONS rozumie jak jednorazowe peklowanie z przyjacielem
inaczej jak ONS rozumie jak jednorazowe peklowanie z randomowym gościem z klubu niepamiętając nawet imienia
Kompletnie nie rozumiem tej hipokryzji. Czyli że kobieta nie ma prawa uprawiać seksu przed związkiem z Tobą?


@zonecom: serio tego nie rozumiesz? Otoz wszystko rozchodzi sie o dostepnosc. Wykopek i kazdy AFC (Average Frustrated Chump) nie ma dostepu do seksu, a kobieta ma seks. W zwiazku z tym trzeba sie jakos wyzyc za taka niesprawiedliwosc.

I oczywiscie wyzyc na kobietach, nie ze na silowni i ten seks sobie zdobyc ( ͡
@programista15cm: No tak. Stąd ta mityczna szara myszka dla anonka z małym przebiegiem, czułym serduszkiem i ciepłym kocykiem :D.
Ciekawe co niektórzy dżentelmeni z tego wątku powiedzieli, jakby się dowiedzieli, że ten mityczny łożkowy "przebieg" można zresetować i ułożyć sobie partnerkę pod swoje oczekiwania, co więcej tak żeby te upodobania stały się również jej upodobaniami.
Trzeba tylko trochę znać się na robocie.
@programista15cm: @zonecom czy tego chcesz czy nie to jesteś przez kobietę porównywany do jej poprzednich bolców. Wiadomo jak chcesz tylko poruchać to ma to się w dupie, ale w normalnym związku raczej nie chciałbyś słyszeć co chwilę: "ehh z Bartkiem to było lepiej bo miał większą pałę". Tu nie ma nad czym dywagoć, kobieta z mniejszym przebiegiem, ma mniej bolców do porównywania.
@4mmc-enjoyer: Ja p...... No i co z tego, że Cię porównuje?. Masz kompleksy?. Relacja z kobietą, jeśli ma być udana to jest wykalkulowana gra, a nie ukwiecona łąka i motylki, a najważniejsze jest to, żeby mieć w du..ie co ona sobie myśli, bo ona myśli o wszystkim jednocześnie. I tak nie nadążysz. Tobie się wydaje, że ona właśnie porównuje twoją faję do fai Mariusza z 7B, a ona tak naprawdę myśli
ale w normalnym związku raczej nie chciałbyś słyszeć co chwilę: "ehh z Bartkiem to było lepiej bo miał większą pałę".


@4mmc-enjoyer: po pierwsze to wcale bym nie byl z kims, dla kogo moja pala jest za mala (a dla mnie tzipa za szeroka), bym sobie znalazl kogos innego. Szczerze mowiac nie zdarza mi sie to czesto (10% przypadkow i pewnie 5% ze jest odwrotnie, ze jest za ciasno). Ty cierpisz na
@iEarth:

@4mmc-enjoyer: Ty mając partnerkę siedzisz i porównujesz w taki sposób?


ja w zasadzie nie, kazdego traktuje indywidualnie, skupiam sie na nim i tym co sie miedzy nami dzieje - jak mi sie podoba to sie to dzieje czesciej, a jak nie to coraz rzadziej, a przeszlosc jest daleko zamknieta (chocby byla wczoraj).
@iEarth: tak. Dodatkowo z mojej perspektywy pierwsza miłość to jednak pierwsza miłość, każda kolejna to takie +1 na liczniku. Im większy przebieg na liczniku tym mniej "motylków w brzuchu". Nie wiem, może jestem jakiś #!$%@?, no ale mimo posiadania lepszego związku już nie odczuwam takich emocji. A co do porównywania to normalne że po głowie latają myśli typu Anetka to miała lepszą figurę, Marta kształtniejsze cycki itp. Nie mówię, że to
@4mmc-enjoyer: chlopie, ale co mnie obchodzi co byla lubila a co nie? To nie ma znaczenia. Znaczenie ma to co dostajesz z tego co lubisz teraz.

anal, obecna nie. Nie jest to kluczowy aspekt związku, ani nawet samego seksu


@4mmc-enjoyer: dla mnie nie jest. Robie anal w stylu raz w roku jak mnie faza najdzie. Spokojnie przezyje do konca swoich dni bez tego ( ͡° ͜ʖ ͡°
no to prosty przykład, była lubiła anal, obecna nie.


@4mmc-enjoyer: tak troche to napisales jakbys kolekcjonowal erotyczne assety dziewczyn, ktore nawet nie sa Ci do szczescia potrzebnem ale dobrze by wygladaly wypisane na liscie... albo opowiedziane kolegom, co?

I to wszystko w watku o ONSach, gdzie udajesz swietoszka ktory nie traktuije kobiet przedmiotowo. KLASYKA