Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks #tinder

Jakie macie podejście do ONS u laski? Załóżmy, że szukacie związku, poznaliście kogoś z kim macie spoko vibe, podobacie się sobie. Po jakimś czasie dowiadujecie się od niej, że przed Wami miała epizod kilku ONS, do tego kilka kilkumiesięcznych związków i ze dwa dłuższe. Powiem szczerze, że straciłbym do niej cały szacunek i nie wyobrażam jej sobie jako żony. To, że miała kilka związków jest normalne, ale ONS?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 78
@programista15cm: Biasujesz dziewictwo vs ruchańsko na całego jakby nie było niczego po środku haha dobre Jak kościół katolicki miałby mieć monopol na definicję moralności

Lepiej coś przeżyć i mieć refleksje,

I zostać dziwką emocji? No bo do tego to zmierza kto by spodziewał się xD
pytasz czy się spodziewałem ze wykopek może mieć większą chęć spompowac sobie ego niż spojrzeć na coś w sposób wykraczajacy poza własne zaciecwierzenie? Tak, spodziewałem się


@programista15cm: Ale wyjesz, lekcja pokory idź sobie dalej rób afirmacje do ruchalstwa hahaha

Czasem jest się kosą a czasem trafia na kamień xD
@navaare: ale ani ty nie jestes kosa, ani ja kamieniem

jestes zwyklym warcholem, ktory nie umie interpretowac statystyki przez pryzmat tego co dokladnie mierzono w odniesieniu do szerszego kontekstu (bo go nie znasz, ani nie interesuje Cie dokladne zalozenie tych badan) - i w tym masz racje, te badania przedstawiaja to co Ci sie "wydaje", ze przedstawiaja. Tunelowo widzisz pewne zjawisko i nie masz ochoty wyjsc z tego tunelu. Nie ma
jestes zwyklym warcholem, ktory nie umie interpretowac statystyki przez pryzmat tego co dokladnie mierzono w odniesieniu do szerszego kontekstu (bo go nie znasz, ani nie interesuje Cie dokladne zalozenie tych badan) - i w tym masz racje, te badania przedstawiaja to co Ci sie "wydaje", ze przedstawiaja. Tunelowo widzisz pewne zjawisko i nie masz ochoty wyjsc z tego tunelu. Nie ma sie tu z czym nie zgadzac, masz w tym pelna racje.
@programista15cm:

tak, zgadzam sie z toba. niczego nie udowdodnilem


bo nie musze i nie mam racji bo nie potrzebuje

W skrócie tak to nie była moja ręka, ale jak coś sp@liłeś bo się trzymałeś swojego "braku racji" i inni będą za to bekać z tytułu rozwodu etc to będzie Twoja wina

Responsibility first ponad poszerzenie horyzontów/bycia transparentną kartką papieru niezależnej od wszystkiego bez racji na luźnym wietrze czy innym ściek psychoMistrzów