Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks #tinder

Jakie macie podejście do ONS u laski? Załóżmy, że szukacie związku, poznaliście kogoś z kim macie spoko vibe, podobacie się sobie. Po jakimś czasie dowiadujecie się od niej, że przed Wami miała epizod kilku ONS, do tego kilka kilkumiesięcznych związków i ze dwa dłuższe. Powiem szczerze, że straciłbym do niej cały szacunek i nie wyobrażam jej sobie jako żony. To, że miała kilka związków jest normalne, ale ONS?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie miałbym nic do kilkumiesięcznych związków czy być może nawet relacji FWB, ale ONS mnie mocno odraża. Laski lecące w takie relacje mają dużo wyższą liczbę partnerów, wenery i na chłopski rozum to że raczej prędzej niż później zdradzą jest pewne.
  • Odpowiedz
miała epizod kilku ONS


@mirko_anonim: Kategorycznie nie.

Skoro ja tak nie robię, a mógłbym to od kobiet wynagam tego samego.

Nie widzę sensu budować relacji z kimś o zupełnie innym światopoglądzie niż mój. To się nie uda.

Jak ktoś nie łączy sfery emocjonalnej z fizyczną, okey. Dlaczego nie? Nie oceniam negatywnie.

Ale dla mnie takie rzeczy łączą się bezpośrednio ze sobą i jakoś mi się to nie skleja.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kompletnie nie rozumiem tej hipokryzji. Czyli że kobieta nie ma prawa uprawiać seksu przed związkiem z Tobą?. Zmienia się jakoś jej pole magnetyczne?. Seks już dawno przestał służyć prokreacji i stał się dobrą rozrywką dwóch osób różnej lub tej samej płci. Tylko na tym portalu ciągle czytam że"una wyskakała się się na karuzeli kutangów i teraz bla bla bla....".
  • Odpowiedz
@zonecom: tylko, że ta "dobra zabawa" ma swoje konsekwencje, które mogą rzutować na całe życie (niechciana ciąża, choroby weneryczne, nadużycia seksualne) i dobrze, żeby zarówno kobiety jaki i mężczyźni mieli tego świadomość. No i statystyki potwierdzają, że kobiety o takich skłonnościach mają tendencję do częstego zmieniania partnerów w przyszłości.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz rację. To odróżnia nas od zwierząt, że potrafimy powstrzymać się i nie ruchać cały czas. Ruchanie się z 5 minut temu poznanym typem jest po prostu obleśne. Dodatkowo laska z czym większym przebiegiem, ma też większe doświadczenie. Potem nie masz opcji, że w każdym parametrze seksualnym będziesz najlepszy, ona zawsze w głowie będzie miała: Adam to miał najdłuższego #!$%@?, Bartek miał najszerszego #!$%@?, Kamil najlepiej robił minetę, Tomek był
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1 nie uzalezniam szacunku do czlowieka od jego zycia erotycznego

2 nie dowiaduje sie o cudzym zyciu erotycznym, bo nie plotkuje, sam sie swoim nie chwale (a mam troche tych ONS ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

3 jak chodzi o wenery to i tak zawsze przed seksem bez gumy (okolice 10 randki) jest grany luxmed
  • Odpowiedz