Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkanie na wsi z dala od cywilizacji. Brak pracy, hobby, znajomych, partnerki. Totalna anhedonia od kilku miesięcy. Sprzedałem prawie wszystko (komputer, konsolę, telewizor), bo nie chce mi się już nawet grać ani oglądać filmów. Czuję się otępiony, wewnątrz tylko pustka. Chodzę jak zombie. Od dwóch lat nie odczuwałem radości. Nie uśmiecham się, nic mnie nie bawi. Prawie z nikim nie rozmawiam. Sześć pobytów w szpitalu w ubiegłym roku i kilkanaście wizyt u lekarzy oraz badań. „Po prostu idź do psychologa, psychiatry i psychoterapeuty bro”. Chodziłem - nic to nie dało oprócz straty 2000 zł.

#depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Brak pracy, hobby, znajomych, partnerki. Totalna anhedonia od kilku miesięcy.

Mieszkanie na wsi z dala od cywilizacji


@mirko_anonim: Wyprowadź się i znajdź pracę żeby się usamodzielnić zamiast chodzić po psychiatrach oni nic nie zmienią w twoim życiu jak będziesz tkwił na garnuszku na wsi z dala od ludzi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na wykopie Ci nikt depresji nie wyleczy...rady, żebyś robił czy osiągał to co Cię uszczęsliwia też nie pomogą. Nikt Ci przykładu nie da bo każdego uszczęsliwia coś innego..
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kiepskie miejsce na szukanie pomocy, co najwyżej możesz znaleźć ludzi w gorszej sytuacji dołączając do klubu #!$%@?. Lepsze to niż gapienie się dzien i noc w ścianę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Akceptacja i zaangażowanie. Zaakceptuj to, że np. jesteś w roli ofiary, bo inaczej nigdy z niej nie wyjdziesz. Zaakceptuj to, że np. twoi rodzice są toksyczni, inaczej będziesz ich bronił będąc wykorzystywanym. Zaakceptuj to, że np. twoje środowisko, czy miejsce pracy jest toksyczne, inaczej nigdy z nich nie wyjdziesz.

Zaakceptuj istnienie mechanizmów obronnych ego, inaczej nigdy z nich nie wyjdziesz.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): >A gdzie on napisał że szuka pomocy? opisał tylko swoje życie, on nie szuka już pomocy.

Możesz mieć trochę racji:) Bo OP żali się tylko, na pewno przynosi to chwilową ulgę, ale problemy dalej pozostają: "totalna anhedonia od kilku miesięcy; nie chce mi się już nawet grać ani oglądać filmów; czuję się otępiony, wewnątrz tylko pustka, chodzę jak zombie; od dwóch lat nie odczuwałem radości, nie uśmiecham się,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to się pisze tag #zalesie #gownowpis - wtedy masz pewność, że wydźwięk i odbiór będą takie jak OP chciał, a nie takie jak w głowie standardowego wykopka..po coś te tagi są skoro nie ma możliwośći innej segmentacji tematycznej.
  • Odpowiedz