✨️ Obserwuj #mirkoanonim Ludzie narzekają na ceny nieruchomości a sami gdy słyszą o kredycie to aż ślinka cieknie i pędzą do banku… Gdyby spadł popyt to ceny też by spadały, jeden rok by ludzie przeczekali na wynajmie i kupili taniej. ja się nie wyłamałem mimo, że mogłem.
Na ten moment wydałem 154k na wynajem i dopóki nie będzie uczciwych cen przedłużam umowę, przykro, ze osoby od kredytów tak przedłużają te wzrosty. Ogarnijcie się. VIVAT SPADKI
@mirko_anonim: Podjales decyzje i dobrze. Wazne za dla Ciebie ona jest sluszna. Ekonomia opiera sie na dlugu, a wiekszosc nie kupi nieruchomosci/ziemi bez kredytu. Poki beda rozdawac, ludzie beda brac i tego sie nie da zatrzymac. To ze ktos uwaza, ze to nie jest dobra droga nie znaczy, ze nie wezmie. To samo z 500+.
Anonim (nie OP): Każdy ma inne priorytety, a kredyt to instrument jak inne - chociaż tani pieniądz z czasów koronki jak ktoś znalazł na stałym to była okazja dekady, do zobaczenia w nadchodzących latach 30-tych na następną taką okazję ( ͡°͜ʖ͡°)
Ludzie narzekają na ceny nieruchomości a sami gdy słyszą o kredycie to aż ślinka cieknie i pędzą do banku… Gdyby spadł popyt to ceny też by spadały, jeden rok by ludzie przeczekali na wynajmie i kupili taniej.
ja się nie wyłamałem mimo, że mogłem.
Na ten moment wydałem 154k na wynajem i dopóki nie będzie uczciwych cen przedłużam umowę, przykro, ze osoby od kredytów tak przedłużają te wzrosty. Ogarnijcie się.
VIVAT SPADKI
#nieruchomosci #pieniadze #kredythipoteczny #zalesie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Tak, ale do tego trzeba mieć bogatą rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz