Wpis z mikrobloga

Lewandowska: Żałuję, że karate nie jest tak znaną dyscypliną sportu, żebym znalazła się w gronie nominowanych do tytułu najlepszego Sportowca Roku.


Skumajcie, że kiedyś Anka odbierając statuetkę za Lewego w Plebiscycie Przeglądu Sportowego, się spłakała, że ona takiej szansy nie miała, bo karate w Polsce nie jest popularne. Co ciekawe Ania trenowała mało znaną odmianę karatę (na wykopie nazywaną fiutokan), w której nie walczy się z przeciwnikiem, a ciosy zadaje się w formie pokazu xDD I tę odmianę uprawiały lata temu tylko kraje byłego ZSRR, gdzie zawodników na mistrzostwach było pewnie tyle co na festynie w przeciąganiu liny xDD

Tak, dobrze czytacie. Przyszła odebrać nagrodę za męża i powiedziała, że żałuje, że to nie dla niej, bo winą jest jej niepopularny sport. Już w 2015 pokazała, gdzie ma Bobka xD

#mecz #heheszki #p0lka #heheszki #galamistrzowsportu #sport #takaprawda #logikarozowychpaskow #przegladsportowy
Kopyto96 - >Lewandowska: Żałuję, że karate nie jest tak znaną dyscypliną sportu, żeby...

źródło: dcCk9kuTURBXy80M2E5YTQ5Ny1mMWM5LTQyYmItYTExNS01N2Y4YjJmNDAzNDAuanBlZ5GTAs0BaM0CgN4AAqEwAaExAQ

Pobierz
  • 21
  • 424
@Kopyto96: ja na początku nawet jej trochę broniłem, że coś tam w sporcie osiągnęła, bo jednak mistrzyni kraju w karate, nawet jeśli nie jest to jakiś super popularny sport to jednak jakieś tam osiągnięcie jest. Ale jak później zobaczyłem co to za odmiana karate i filmiki jak to naprawdę wygląda to xD przecież to kutarate ma więcej sensu xD
Skumajcie, że kiedyś Anka odbierając statuetkę za Lewego w Plebiscycie Przeglądu Sportowego, się spłakała, że ona takiej szansy nie miała, bo karate w Polsce nie jest popularne


@Kopyto96: Typowe incelowe manipulacje, nie odbierając, tylko w zupełnie osobnym wywiadzie była zapytana, czy żałuje, że karate nie jest na tyle popularne, żeby i ona nie wygrała, na co odpowiedziała "oczywiście, ale może kiedyś". Bo co miała odpowiedzieć, "nie, #!$%@? na te nagrody"? Trochę
@Kopyto96 absolutnie nie rozumiem co trzeba mieć w głowie aby machać dupą na Instagramie na jej miejscu. Przecież ta baba może robić dosłownie wszystko. Gdyby chciała to pewnie mogłaby nawet próbować starać się o lot w kosmos. A tymczasem robi z siebie błazna.