Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Coraz częściej trafiam w ostatnim czasie na komentarze wykopków, którzy postanowili, że wolą być do końca życia sami. Cisza, spokój, granie w gierki, zero obowiązków, zero potrzeb. Życie na własnych zasadach. Chciałbym mieć podobne podejście. Mam jednak obawy związane z tym, że dziś może i jest fajnie, ale za 5-10 lat pociąg zdąży odjechać, a mi będzie brakowało drugiej osoby… Nie przejmujecie się tym? #zwiazki #niebieskiepaski #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
wolą być do końca życia sami


@mirko_anonim: Łatwo być do końca życia samemu jak nikt cię nie chce.

Mam raz mi opowiadała o starych pannach na wsi, co mowiły, ze one nie wyjdą za mąż bo im facet nie potrzebny, tylko ze nikt ich nie podrywał ani nie chciał.

I tak samo jest z sami przegrywami z wykopu - łatwo mowic "nigdy nie bede w zwiazku bo wole grac w gry"
ale co to miałoby oznaczać? Przecież masa ludzi wchodzi w związki w wieku 40,50,60,70 lat tylko nie mają instagrama po prostu


@programista15cm: haha no wiadomo cała masa, miliony wręcz - dlatego jak idziesz do osiedlowego sklepu po warzywa to widzisz te parki 60+ co się tworzą, obściskują, za rękę chodzą

im jest człowiek starszy tym się bardziej przyzwyczaja do tego co ma, wszystko jest możliwe w życiu - ale jeszcze bardziej
I tak samo jest z sami przegrywami z wykopu - łatwo mowic "nigdy nie bede w zwiazku bo wole grac w gry" jezeli totalnie nilkt sie toba nie interesuje.


@Kawa_Czibo: no ok czasem tak jest jak mówisz - ale czasem się interesuje panna tylko nie taka co byś chciał akurat xd

im jesteś starszy a masz wygodne życie tym mniej jesteś w stanie poświęcić to swoje dobre i wygodne życie dla
im jest człowiek starszy tym się bardziej przyzwyczaja do tego co ma


@Dietetyq: ale to nie jest kwestia wieku tylko przekonań. Ci ludzie o których mówisz to przecież żyjące warzywa wegetujace w apatii.

Normalni ludzie w wieku około 55 lat są i szczytu kariery, rozwoju hobby, przez to zscocjalizowani w wielu kręgach społecznych i tak dalej to sila rzeczy jak mógliby nie być w stanie poznać kogoś?

Jak ktoś jest 55
w jego mniemaniu "to nie ta liga, poczekam na coś lepszego"


@Dietetyq: i uważasz że to są przekonania osoby dojrzałej emocjonalnie, społecznie, która umie nawiązywać trwałe i głębokie relację między ludzkie?

Takie teksty to może do siebie rzucać 15 latek albo 2x lvl przegryw
Normalni ludzie w wieku około 55 lat są i szczytu kariery, rozwoju hobby, przez to zscocjalizowani w wielu kręgach społecznych i tak dalej to sila rzeczy jak mógliby nie być w stanie poznać kogoś?


@programista15cm: haha i co jeszcze powiesz ciekawego, ludzie 50+ to liczą czas do emerytury pomijając jakąś topkę Warszawską - celebrycką

coś mi się zdaje Panie Kolego, że Ty na tych nartach to widziałeś ludzi starszych a żywotnych
Stary trochę więcej sie po tobie spodziewałem niż że myślisz że świat wygląda jak w socialach


@programista15cm: a ja spodziewałem się po Tobie, że jako człowiek światły i obyty zrozumiesz, że są pewne etapy w życiu w który optymalnie jest zrobić XYZ bo im dalej w las tym będzie to zrobić trudniej (co jest możliwe oczywiście, tylko trudniejsze)

a Ty copujesz że wiek około 55 lat są i szczytu kariery i
otóż ja byłem dzisiaj w warzywniaku, w markecie, oraz w sklepie z odzieżą i zaręczam Ci że 99% ludzi starszych 50+ było zmęczonych, przetyranych a ich jedynym marzeniem to jest obejrzeć "hit tygodnia" w TVN i to tak do połowy bo 22 to już lulu lecimy


@Dietetyq: ale ja tego nie neguje, ale Ty uważasz tych ludzi za wzór czegokolwiek? To są ludzie których rozwój jak sam zauważyłeś w którymś momencie