Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Coraz częściej trafiam w ostatnim czasie na komentarze wykopków, którzy postanowili, że wolą być do końca życia sami. Cisza, spokój, granie w gierki, zero obowiązków, zero potrzeb. Życie na własnych zasadach. Chciałbym mieć podobne podejście. Mam jednak obawy związane z tym, że dziś może i jest fajnie, ale za 5-10 lat pociąg zdąży odjechać, a mi będzie brakowało drugiej osoby… Nie przejmujecie się tym? #zwiazki #niebieskiepaski #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
im jesteś starszy a masz wygodne życie tym mniej jesteś w stanie poświęcić to swoje dobre i wygodne życie dla "byle kogo" - przecież nie po to się uczyłeś, zarabiałeś, dbałeś o wygląd i pasek od spodni żeby wziąć grubą laskę, albo z nałogami, albo niestabilną, albo z dzieckiem, albo rówieśniczkę po karuzeli


@Dietetyq: THIS zwlaszcza jesli mezczyzna jest w okolicach 30 roku zycia, sam sie utrzymuje finansowo na niezlym poziomie
Anonim (nie OP): Kobieta lat 32, przez całe życie dwa związki, jeden 4 lata - zostałam zdradzona, drugi prawie 5 lat. Po trzech latach narzeczeństwa spotkanie raz na trzy tygodnie, jedna wiadomość na dwa dni. Z bliskich osób została tylko mama, koleżanki odkąd wyszły za mąż i urodziły dzieci traktują mnie jak trędowatą, bo co ja tam wiem o życiu, pieluchach i gotowaniu obiadków. Z jednej strony nie wiem, czy jestem
@przegryw162cm: dokładnie tak jest. Im starszy jesteś tym wymagania i standardy też rosną. Dlaczego? Bo rośnie świadomość. Już nie jesteś napalonym 18 latkiem który żeby sobie pociupciać będzie znosił humory, kupował drogie prezenty książnice na święta, o nie. Po prostu wiesz więcej i kalkulujesz, warto czy nie, opłaca sie czy nie. Skoro od lat pracujesz na swój sukces, świetnie wyglądasz, chodzisz na siłkę, dieta, zarabiasz ponad 10k i szlifowałeś tego gościa
@Reiden:

Po prostu wiesz więcej i kalkulujesz, warto czy nie, opłaca sie czy nie. Skoro od lat pracujesz na swój sukces, świetnie wyglądasz, chodzisz na siłkę, dieta, zarabiasz ponad 10k i szlifowałeś tego gościa którego widzisz w lustrze przez dekadę - to nie chcesz byle tam baby co się nawinie. Bo i po co?


Uwazam, ze to co wspomniales warto robic dla siebie - bo niezaleznie od tego, czy bedzie sie
@przegryw162cm:

To raz a dwa, ze tak naprawde żona nie wnosi dzis NIC do zyca mezczyzny. W KAZDYM malzenstwie sypialnia umiera, w jednym po pol roku, w drugim po roku, ale pogadaj z żonatymi kumplami przy piwie


Niestety muszę się zgodzić. Tak to wygląda. Skarżą się na to znajomi mojego ojca, a także moi znajomi którzy już się pożenili. Problem dotyczy praktycznie każdego małżeństwa i różnych pokoleń. Małżeństwo zabija sypialnię. Może
Jeden znajomy już otwarcie mówi że chyba sobie znajdzie na boku inną tylko do seksu, bo z żoną to zapomnij.


@Reiden: Odradzam, bo jesli zona sie dowie, to bedzie rozwod z jego winy a to oznacza:

1. Dzieci ida do bylej zony, on juz dzieci nie zobaczy czesciej niz 2 razy w miesiacu.
2. Alimenty na dzieci
3. Alimenty na żonę (bo rozwod z winy meza)

za chwilę więcej seksu uprawiać
@przegryw162cm: i świadomość tego jak działają relacje damsko męskie też jest bardzo ważna. Kobietom to było bardzo nie na rękę, żeby większą część mężczyzn doznała oświecenia bo przestali być łatwymi celami. I teraz takiego gościa co zna zasady gry o wiele trudniej urobić i wciągnąć w związek czy małżeństwo.

Niektórzy mężczyźni też nie chcą tego oświecenia doznać bo to dla nich za trudne, mimo że nie raz spotykali się z brutalną
Moja próba nawrócenia go oczywiście nic nie dała, bo gość zastosował wyparcie i racjonalizację. Ale takich to już nie szkoda.


@Reiden: proszę wołaj gdy już będą po rozwodzie, jestem ciekaw, czy małżeństwo przetrwa chociaz 3 lata, co do pozostalej czesci komentarza - pelna zgoda