Wpis z mikrobloga

@Larsberg: kiedys bawilem sie w e-sporty, jestem pc master race i nie widze jakichkolwiek zalet kupna konsoli poza cena jesli jestes totalnym casualem, ale naprawde nikomu normalnemu nie powinny te fpsy >80 robic roznicy.
@Larsberg: uwielbiam te prowokacyjne memy, w których 17latkowie udowadniają swoją wyższość bo ich RTS odpalił się w milionie klatek ¯\(ツ)/¯
Dla mnie jako starego dziada bardziej niż grafika liczy się np:
- wygoda. Nie wyobrażam sobie siedzieć jak na informatyce i patrzeć w mały monitor - całe życie grałem wywalony na kanapie przed TV.
- różnorodność gier (że wspomnę tylko o konsolowych grach imprezowych takich jak Singstar, Crash Team Racing czy
musichastherightto_children - @Larsberg: uwielbiam te prowokacyjne memy, w których 17...

źródło: Screenshot_20240105-071020

Pobierz
Na 100% nie masz bo widac ze nie wiesz o czym mowisz


@janekhe: xD Już pędzę kupić, przy okazji zgarnę też audiofilski switch i audiofilski kabel zasilający. Z całą pewnością korzyści z tych produktów są O G R O M N E, po prostu jeszcze tych produktów nie mam więc nie wiem o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eh, fanatycy odklejeńcy od chodzenia po bułki na
@Larsberg: PC + konsola here.

PC: tylko "strzelanki", strategie i tytuły, których nie ma na konsoli.
Konsola: cała reszta.

Komfort z siedzenia na kanapie i grania na dużym TV zdecydowanie dla mnie przeważa nad całą resztą. I TV i monitor mam z odświeżaniem powyżej 100 Hz - i też nigdy nie kumałem tych zachwytów nad liczbą klatek (już nie mówiąc, że nigdy ich nie sprawdzam - po prostu gram). Na konsoli
@Larsberg: uwazam ze konsole sa dla prostych ludzi ktorzy nie interesuja sie sprzetem i chca czasem pyknac w jakiegos spidermana, ktos kto potrafi zlozyc komputer, gra z pasji lub uzywa go do innych zastosowac i ogrywa duzo gier nie wybierze konsoli ktora ma dodatkowy abonament i brak dostepu do tanich gier i ograniczenie manualne pada
@purrminator jest płynniej? Jest i tyle w temacie. Może i w grach typu the last of us jest to zbędne ale już we wszystkich strzelankach, rpg czy nawet w majnkrafcie fajniej się gra przy większej płynności. Bardziej wygląda to jak życie aniżeli film.
@Larsberg: Pasjonat gier to dla mnie ktoś, kto kocha gry. Nie ktoś, kto kocha pograć. Pasjonatem nie jest ktoś, kto sprzedaje grę, żeby kupić następną i gra w następną bo była droga i szkoda zmarnować pieniądze. Pasjonat nie sprzeda gry, nad którą spędził kilkanaście godzin. Skoro spędził na niej kilkanaście godzin to gra dla niego ma wartość i nie sprzeda jej żeby móc do niej wrócić w każdej chwili.
Pasjonat nie
- jeszcze raz wygoda. Kupuję grę, to ona ma działać. Bez tnących klatek, konfigurowania sprzętu czy szukania po forach czemu gra w danej lokacji wywala do windowsa.

Naprawdę - w pewnym wieku masz już tak niewiele czasu na granie, że nie interesuje Cię, że piękna gra może być jeszcze piękniejsza, o ile oczywiście w ogóle wyjdzie po kilku latach na rynek PC, z czym różnie bywa.


@music_has_the_right_to_children: ooo, dokładnie to :D
w majnkrafcie

wygląda to jak życie


@MrXavery: żeby Minecraft zaczął wyglądać jak życie to trzeba się porządnie nawąchać a nie fpsy zwiększać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia z takim podejściem, ja jednak zostanę przy realiach w których film wygląda jak film (tyle że w 4K z HDR), gra jak gra (tyle że w 4K/60fps) a życie jak życie. A wy se tam wariujcie z 4K 120fps, VRami,