Wpis z mikrobloga

Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szlacheckie The Office - cringeowe sytuacje, randomowe spojrzenia w kamere, nawiązania do współczesności (przewijanie kieszonkowego obrazka), polskiej popkultury, memów (Pan Paweł XD). Mam nadzieję na kolejny sezon xd #1670 #netflix #seriale
kolegaBob - Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szl...

źródło: 1670-film-netflix

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolegaBob Ale piękna dyskusja. Tak samo jak pod dużą częścią filmów na Filmwebie. Każdy tam wielki kurła krytyk, naprawdę zajebistym filmom wystawia 4/10 i twierdzi, że sam by telefonem lepszy nakręcił. A po przeglądnięciu profilu owego krytyka okazuje się, że wystawia też i 10. Chińskim bajkom obejrzanym łącznie przez 20 osób...
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Przecież ten serial jest tragiczny i w ogole nieśmieszny. Poziom pijanego wujka na imieninach ktory cos opowiada i na siłe stara sie byc smieszny. To sie podoba tylko ludziom co mają skrzywione poczucie humoru i oglądają ustawki prankowe na tiktoku. To jest mniej wiecej taki poziom tego serialu. Obejrzałem 3 odcinki i im dalej w las tym większa żenua.
Ktoś tu powrównał to coś do The Office. Szanujmy się.......
  • Odpowiedz
Wytrzymałem ze 20 minut. Zbyt na siłę, zbyt wprost, suchary. Nie wiem, może nie miałem dnia, ale widziałem setki śmieszniejszych rzeczy. Wielu znajomych też musiało nie mieć dnia, bo dla nich to też żenująca produkcja. Dla równowagi muszę przyznać, że sporo osób uznaje ten serial za zabawny,
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Obejrzałem dwa odcinki, trzeciego już nie dałem rady. Poziom żenady był zbyt wysoki. Skoro producenci serialu postanowili umieścić jego akcję w XVII wieku to powinni choć w minimalnym stopniu oddać realia epoki.
  • Odpowiedz
@kolegaBob: akurat u mnie "zart" z przewijanymi obrazkami zamknol serial ... W filmie Setha Macferlayna Milion Sposobow jak zginac na dzikim zachodzie on to zrobil znacznie lepiej przenoszac wspolczesne przywary na inne czasy . Nasz serial dla mnie bezbek
  • Odpowiedz
@T0pi5
Czy ja wiem. Moim zdaniem mega celnie szydzi z liberum veto czy folwarcznego ustroju gospodarki. „Polaco stupido” i tłumaczenie idealnie oddało cały sens tematu
  • Odpowiedz
@kuncfot: Dzień Świra mimo smutnego przekazu jest zabawny bo uwypukla przywary i stereotypy poprzez wyśmianie ich .
Krótko mówiąc jak w greckiej komedii, w podstawówce o tym było.
  • Odpowiedz
@T0pi5

wyłączyłem po 2 odcinkach. Tak jak mówiłem, trzeba być ślepym lub zakutym łbem, by nie przyznać, że serial jednak skręca w lewo.


No debil, obejrzał dwa odcinki, komentuje cały serial xD
  • Odpowiedz