Wpis z mikrobloga

@ZiobroZaskoczenia: @xarfo @T0pi5 to nie kabarety, a produkcja skrojona pod "młodych wykształconych", czyli głównie Julki, które uważają, że kręci je inteligentny humor i żarty na poziomie. Poziom tej produkcji to Make Life Harder, #!$%@? i Vogule Poland w jednym, ale mają co opowiadać na ołpenspejsie w poniedziałek.
a.....e - @ZiobroZaskoczenia: @xarfo @T0pi5 to nie kabarety, a produkcja skrojona pod...

źródło: 2394-The-Benefits-of-Laughing-in-the-Office-640

Pobierz
@L3gion: Robisz dokładnie to samo, poza tym, że nawet nie podasz żadnego argumentu dlaczego ten gównohumor kabaretowy jest zabawny, gdy ja wszystko ładnie wyjasniłem. Ale dla debila ktoś inteligentny będzie się wydawał debilem, typowe.
ten serial jest dość dobry. Ale nie wiem czy z nim nie jest jak z Dniem Świra, gdzie Marek Kondrat powiedział, że to nie jest komedia.
Tak samo tutaj, uważam że drugie dno, przekaz jest potwornie smutny
@AppleDash: @rajet
#!$%@? cżłowiek stwierdzi fakty i już prawak xDD Nie wiem, może później lecą więcej po lewej, wyłączyłem po 2 odcinkach. Tak jak mówiłem, trzeba być ślepym lub zakutym łbem, by nie przyznać, że serial jednak skręca w lewo (tak jak pisałem, na twitterze jara się nim tylko PO i spółka). Każda lewicowa normica julka ze znajomych dała 10/10 na filmwebie xD
@T0pi5: ej ale serio tak myslicie, bo np jpII szkaluja albo polska #!$%@? historie? przeciez to dzielo przebija balon zajebistosci polski i polskiej szlachty. dotychczas byla tylko podjarka w szkole, ze bylismy jako kraj tacy super, a okazalo sie, ze bylo niewolnictwo (panszczyzna), zacofanie kulturowe i spoleczne oraz panoszacy sie KK