Wpis z mikrobloga

Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szlacheckie The Office - cringeowe sytuacje, randomowe spojrzenia w kamere, nawiązania do współczesności (przewijanie kieszonkowego obrazka), polskiej popkultury, memów (Pan Paweł XD). Mam nadzieję na kolejny sezon xd #1670 #netflix #seriale
kolegaBob - Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szl...

źródło: 1670-film-netflix

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
@kolegaBob: jak dla mnie 6/10. aktorsko kuleje, za mało ciśnięcia po chłopstwie, za dużo Jana pawla, mało cringu niby to taki the office w I rzeczypospolitej, ciśniecie tylko na koronę, a polska była multikulti, za mało ciapowatego Żyda i brakowało takiego Żyda co był w pyta.pl, mało płaczki. taka emigracja xD lepsza i bardziej mi zapadła w pamięć.
  • Odpowiedz
@detokstyle: jestem fanem mockumentary, ale tych zabawnych, a nie pisanych pod 35 letnie julki z hr czy innych boomerow
@Bover a czy ja pisalem, ze jestem konserwa albo cos mnie urazilo? Po prostu stwierdzilem fakt, ze serial skreca w lewo (bez zadnej wartosci dodanej), chociazby wszystkimi watkami wokol lovestory.
  • Odpowiedz
@Bomfastic: ze co? Chlopaki czy the office zwykle mainstreamowe seriale. Nie wiem czemu ktos mialby sie za inteligentnego po nich czuc xD
Ale w przeciwienstwie do 1670 są zabawne, czyli z automatu x lig wyżej jako komedia? To wg ciebie jest top komedii?
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: @T0pi5 heh nikt wam nie każe tego oglądać na siłę... Nie podoba się? Widocznie nie wasz humor i musicie poszukać czegoś w swoim stylu, a że większości na wykopie się to podoba... No cóż, widocznie większość tu lubi kabarety, pozdro
  • Odpowiedz
@kolegaBob nie wiem co myśleć: czy jestem lepszy? czy może gorszy? Czy za głęboko mam kij w dupie, czy może za płytko. Nie rozumiem zachwytu nad ta produkcja. Może dlatego, ze nie oglądam seriali na codzień. Niemniej dziwna to jest sprawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@kolegaBob Może nie wybitny, ale daje radę się zaśmiać kilka razy. Z drugiej strony widać, że współczesna szlachta ma kija w du...ie i nieprzepracowane poczucie wyższości do reszty społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Monochrome_Man: Bo w 1670 były bory, a nie przemysłowe plantacje drewna sosnowego. Ale żyjemy w kraju, gdzie wyborca przyzwyczaił się, że 1/3 "lasów" to te plantacje. Oczywiście, jak złe Miemce chcą wyciąć plantację, to w polskich narodowych internetach wycinają odwieczną puszczę.
  • Odpowiedz
  • 4
@kolegaBob zamiast dyskutować o serialu lub wymieniać się rekomendacjami to ci co im się podoba obrażają tych, co się nie podoba, a ci co się nie podoba - obrażają tych, co się podoba.

Odc. 2764 pt. "Wypok w pigułce - odkrywamy że ludzie lubią różne rzeczy" xDDD
  • Odpowiedz