Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: O widzisz, a ja widziałem badanie gdzie androtropin miał 7-8iu/10 jakiś czas temu, nie pamiętam gdzie.

Co do sarmów/peptydów po prostu mam większe zaufanie do marek które zajmują się tylko tym, słyszałem o praktykach labów zajmujących się robieniem soków, jak to u nich wyglądało. Nie mówię że i tutaj tak musi być, ale zaufanie mam większe do tych które wymieniłem.
  • Odpowiedz
i nie bez powodu nagle wszyscy zaczęli wszystko badać w analizie białek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Pawulon: bo jest tanio i tyle. Nie trzeba wszędzie szukać spisków. Ja przebadałem tam z 40 środków i również pokazywało wały
  • Odpowiedz
@Kasahara sam na tagu wykazałem że 'nie brak opinii' że zrobili wałek przy okazji dhb kilka miesięcy temu, do sprawy odniósł się nawet gość od Janosika

Nie twierdzę że to sam scam, tylko że jak się posypie to napiszą co trzeba

Ponadto 'nie brak opinii' że nie mają licencji jako jedyni
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nawet nie wiem czy widziałem to czy inne. Ogólnie raczej trzymam się tego co mnie nigdy nie zawiodło,a że ceny endogenica mam bardzo dobre, to też nie mam potrzeby szukać alternatywy. Np, inne rzeczy używam z Elephant'a który ma rózne opinie.
  • Odpowiedz
@Lewusx swoją drogą nie brak opinii że pierwsze badanie Analizy Białek zostało wykonane dla... Kulturalnych Supli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co prawda twierdzą że wykonali wcześniej ok 3000 badań, jednak na prośbę Janosika o pokazanie ich nie widziałem by czymś się pochwalili, Janosik podważa tę tezę też z uwagi na fakt że zarejestrowali domenę właśnie w okolicach pierwszego badania dla Kulturalnych Supli ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@amarantowy: dzięki, no ja jednak zaryzykowałem i wziąłem za pobraniem z androchemsklep.pl, yoha i osta zawsze od nich były prima sort i w dobrej cenie, zobaczymy za parę dni co to do mnie dotrze
  • Odpowiedz