Wpis z mikrobloga

To jest straszne jak wiele osób swoje filmowe doświadczenia ogranicza wyłącznie do tej papki serwowanej na streamingach. Ktoś kto całe życie był na bieżąco z filmami i serialami nie znajdzie tam absolutnie nic ciekawego. Typowy widz Netflixa to niewymagająca niczego juleczka, która dopiero zaczyną przygodę z kinomatografią, ewentualnie kura domowa włączająca go w tle podczas bujania bombelka przez próg. I właściwie to wszystko im jedno co będzie na nim leciało, Szkoła dla Elity, Planeta Singli czy Sex Education, każda tandeta jest dobra aby choć przez chwilę zająć pustkę w głowie, przestać gapić sie w sufit i dłubać w nosie.

Ja, jeżeli chodzi o #filmy to jestem prawdziwym koneserem. Nawet posiadając dostęp do kilku streamingów wolę tradycyjnie upatrzyć relek na scenie, zassać go sobie z torrentów, dobrać subki w Napiprojekcie i obejrzec w jakims All Playerku, obowiazkowo z napisami i oryginalną scieżką dzwiekową, by nastepnie jako człowiek światły, ocenić film na Filmwebie i zabrać głos na forum.

Z netflixa kompletnie mi nie smakuje. I sam już nie wiem, czy to przez propozycję podania, brak oryginalnych okładek, słaby, ziarnisty bitrate czy amatorskich lektorów, podświadomie czuję że mam do czynienia z gniotem. Pobierając relek scenowy czuję się jak członek Akademii Filmowej Oskara, który dostał swojego "workprinta", wiem że nie mam do czynienia z produktem "taśmowym" a obcuje z kulturą wysoką. Tym sposób odkrywam dziesiątki perełek, o których taki typowy streamingowy zjadacz chleba nigdy w życiu nie uslyszy.. Tylko błagam, nie pytajcie mnie o te tytuły, kino niezależne i studyjne jest dla ludzi inteligentnych, dla was "365 dni" , Massimo i Blanka Lipińska.

#filmy #netflix #hbo #filmnawieczor #disney #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #rozowepaski #logikarozowychpaskow #torrent
daeun - To jest straszne jak wiele osób swoje filmowe doświadczenia ogranicza wyłączn...

źródło: temp_file1289008145843502352

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daeun: co sądzisz o ludziach włamujących się czy podrabiających bilety do kina czy teatru w celu darmowego wejścia do tych przybytków?
  • Odpowiedz
@aarahon: ojejku, wielkie międzynarodowe korporacje posiadające IP tracą pieniążki, przez tego złego pirata, muszę ich bronić, takich cucków którzy bronią wielkich firm, miliarderów, to mi nie żal.
  • Odpowiedz
  • 107
@daeun: Ehh mnie się już anwet nie chce ściągać nic nowego bo wszystko wydaje mi się gównem. Wiiiiincyj filmów o superbohaterach z gownianymi efektami specjalnymi. Dobrze że to już powoli upada na ryj. CGI w filmach od 2003 do 2010 roku było o wiele lepszej jakości... Władca pierścieni/ piraci z Karaibów. Z nowych filmów to chyba graficznie podobała mi się nowe Godzille i mad max... Może gwiezdne wojny też.
  • Odpowiedz
@daeun: Prawda. Kilka miesięcy temu dałem się oszukać żydowi i dostałem netflixa bez napisów. Aby mieć napisy musiałbym dodatkowo kupić VPN surf shark sponsora tego komentarza, ale VPN nie jest zgodny z regulaminem netflixa.

Tymczasem stary dobry pirate bay ma dostęp do dowolnych napisów w dowolnym języku w dowolnym zakątku świata.
Jak chodzi o wirusy to polecam nie używać windowsa. Microsoft jest w USA, czyli koloni Izraela natomiast Linux jest
  • Odpowiedz
@daeun:
Badania wykazały też, że trzeba kilkuletnim chłopcom ucinać penis, jeśli mówią, że czują się dziewczynkami, więc wybacz, ale to nie jest argument. Ja to widzę tak, że okradasz autorów, którzy być może żyją w biedzie lub mają gromadkę dzieci, które są biedne i nie jadły niczego przez ostatni tydzień. Być może przez Ciebie te dzieci zginą z głodu.
  • Odpowiedz
@daeun: a mnie #!$%@? np. #!$%@? godzilla - multikino wykupiło wyłączność na puszczanie tego filmu, a ja wolę cinemacity i tam mam abonament. No do #!$%@? mając abonament do kino nie mogłem pójść do kina obejrzeć filmu... Obejrzałbym legalnie, a tak to będę musiał piracić, nie ma innego wyjścia.
  • Odpowiedz
Przy okazji dajcie namiar na jakieś torrenty z dużą biblioteką, szukam kilku filmów których nie ma na żadnym streamingu ani na pirate bay
  • Odpowiedz
dobrać subki w Napiprojekcie


@daeun: ooo, dzięki za przypomnienie o zainstalowaniu tego zamiast tego gówna napisy24, które od dawna nie potrafi pobrać poprawnych napisów
  • Odpowiedz
@daeun Netflix, HBO go, Amazon prime, Disney +, Apple TV, Player, a i tak #!$%@? nie ma co oglądać. Finalnie wchodzisz na zatokę i pobierasz to na co masz ochotę. Szkoda pieniędzy, lepiej wydać kasę na szybszy internet
  • Odpowiedz